Pokój i dobro!
Jeśli czegoś szukasz na stronie, to wpisz poniżej
Wyszukiwarka

Aktualności

Start > aktualności  > Zaproszenie: Noc konfesjonałów 2018

Po raz pierwszy w naszej parafii organizujemy „Noc konfesjonałów”, czyli możliwość do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w godzinach nocnych.

To akcja organizowana od 2010 r., która cieszy się coraz większą popularnością. Przede wszystkim dlatego, że nie każdy może wyspowiadać się w ciągu dnia (ze względu na pracę czy inne obowiązki), ale również z dlatego, że wieczór czy godziny nocne to czas pewnego spokoju, wyciszenia, który, jak się zdaje, naturalnie skłania do refleksji.

W naszym franciszkańskim kościele akcję tę organizujemy po raz pierwszy, stąd nie wiemy z jakim spotka się odzewem. Spowiadać będziemy w Wielką Środę od godziny 21:00 aż do północy.

Jako przygotowanie do spowiedzi (zwłaszcza dla osób, które nie spowiadały się od dawna, od wielu lat) proponujemy zapoznanie się z tegorocznymi rekolekcjami o spowiedzi „Spowięź święta”, przygotowanymi przez redakcję FranciszkanieTV.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z franciszkańskiej nocy konfesjonałów i do odwiedzania naszego kościoła, a zwłaszcza o modlitwę za wszystkie osoby przygotowujące się do spowiedzi po długim czasie.

 484 wszystkich,  1 dziś

Brak komentarzy

Skomentuj