Pokój i dobro!
Jeśli czegoś szukasz na stronie, to wpisz poniżej
Wyszukiwarka

Aktualności

Start > aktualności  > 5 osób w kościele

Drodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła! Z racji na najnowsze ustalenia władz państwowych musimy wprowadzić zmiany w funkcjonowaniu naszej parafii. Od dziś obowiązuje przepis, według którego we Mszy św. może brać udział 5 osób.

 
Mieliśmy do wyboru dwie opcje – zamknąć kościół i odprawiać wszystkie zamówione intencje w kaplicy klasztornej lub pozostawić kościół otwarty, sprawować Msze św., jak dotychczas, ale – zgodnie z zaleceniami – kontrolować ilość obecnych.
 
Decydujemy się na to drugie rozwiązanie, a więc kościół pozostaje otwarty, jednak na Msze św. wejść będzie można tylko przez zakrystię – w ten sposób będziemy mogli zachować przepis dotyczący ilości uczestników.
 
Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że nie jest to rozwiązanie idealne, ale wydaje się i tak najlepsze w zaistniałej sytuacji, od nikogo z nas przecież niezależnej.
 
Z serca prosimy Was o zrozumienie.
Prosimy też o umożliwienie obecności na Mszy osób, które już wcześniej zamówiły intencje.
 
Modlimy się za Was każdego dnia.
Zachęcamy do korzystania z transmisji z naszego kościoła.
Prosimy Was o modlitwę za nas i za całą naszą parafię.
 
o. Robert, proboszcz ze wspólnotą klasztorną.

 1,647 wszystkich,  1 dziś

Brak komentarzy

Skomentuj