Pokój i dobro!
Jeśli czegoś szukasz na stronie, to wpisz poniżej
Wyszukiwarka

Intencje mszalne

Start > Intencje mszalne

Intencje mszalne

Niedziela, 10 listopada

  8.00  Za + Jana LEŚNIKOWSKIEGO w 2. rocz. śm.

10.00   W intencji parafian

11.30   Za + Konrada RUDNICKIEGO w 5. rocz. śm.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

Poniedziałek, 11 listopada

  8.00  Za + Krystynę w 10. rocz. śm. i Aleksandra KOŃPA, Sabinę i Władysława MAJEWSKICH

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Ireneusza NABIELEC w 1. rocz. śm. i zm. z rodz. NABIELEC i LASKOWSKICH

Wtorek, 12 listopada

  8.00  W intencji wspólnoty klasztornej

18.00  O Boże prowadzenie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i za Solenizantów Wioletę S., Marcina M. i Witolda K.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

Środa, 13 listopada

  8.00   Za + Grażynę BUDZICH – w miesiąc po śmierci

18.00  Wspólnotowa

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

Czwartek, 14 listopada

  8.00  Za + Bogumiłę GROSZKOWSKĄ – w miesiąc po śmierci

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Monikę i Bronisława, Anastazję i Antoniego, Helenę i  Tadeusza i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

Piątek, 15 listopada

  8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim sercu

18.00   Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Mariana ORYL i dusze w czyśćcu cierpiące

Sobota, 16 listopada

  8.00  Za + Kazimierza RYPIŃSKIEGO w 1. rocz. śm.

18.00   Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Stanisława PRUSINOWSKIEGO w 5. rocz. śm.

 

 

Niedziela, 27 października

  8.00  Za + rodziców Małgorzatę i Stanisława, braci, siostrę i bratowe

10.00   Za + Stefana WOJSZKO w 4. rocz. śm.

11.30   Dziękczynna w 40. rocz. sakr. małż. Lucyny i Adama  S. z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

18.00  Za + Władysława RYSZKOWSKIEGO w 12. rocz. śm.

Ex   Za + Annę KRZUS greg. 27/30

Poniedziałek, 28 października

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 28/30

18.00  W intencji solenizantek: Iwony i Reginy – int. od FZŚ

Wtorek, 29 października

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 29/30

18.00  Za + Zygmunta PTAK w 3. rocz. śm.

Środa, 30 października

  8.00   Za + Annę KRZUS greg. 30/30

18.00  Wspólnotowa

Czwartek, 31  października

8.00  

18.00  Za + Weronikę MATUSZAK w 1. rocz. śm.

18.00  Za + Elżbietę BARANOWSKĄ w 1. Rocz. śm. i Zygmunta BARANOWSKIEGO

Piątek, 1 listopada

  8.00  Za zm. z rodz. PRZYSTUPA i HARMUSZKIEWICZ

10.00  W intencji parafian

18.00   Za zmarłych poleconych w wypominkach

Sobota, 2 listopada

  8.00  Za + braci, rodziców, krewnych i dobrodziejów Zakonu

10.30  Za członków Żywego Różańca, przebłaganie za grzechy i zm. z rodzin Żywego Różańca

18.00   Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Stanisława TOMPOROWSKIEGO w 7. rocz. śm.

 

 

 

Niedziela, 13 października

  8.00  Za + Olimpię w 20. rocz. śm.

10.00   Za + Jacka – od rodziny

11.30   Za + Annę KRZUS greg. 13/30

15.30  Za + Ewę MATUSIAK w 1. rocz. śm.

18.00  Za + Irenę i Zbigniewa MALISZ 

Poniedziałek, 14 października

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 14/30

18.00  Za + Irenę BIAŁAS w 1. rocz. śm.

18.00  Za + Elżbietę JĘDRASZEK – w miesiąc po śmierci

Wtorek, 15 października

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 15/30

18.00  O Boże błog i opiekę Matki Bożej dla Beaty i jej dzieci: Pauliny i Zuzi i ich ojca i dziadka Stanisława

18.00  Za + Ryszarda w 18. rocz. śm.

Środa, 16 października

8.00   Za + Annę KRZUS greg. 16/30

18.00  Wspólnotowa

Czwartek, 17 października

  8.00  Za + Mariana, żeby Pan Bóg przyjął go do swego Królestwa

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 17/30

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Ireny z okazji imienin – od MI

Piątek, 18 października

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 18/30

 18.00   Za + Danielę WITKOWSKĄ w 10. miesiącu po śmierci

Sobota, 19 października

 8.00  Za + Annę KRZUS greg. 19/30

18.00   Za + Leona CICHOWICZA, Stanisława SIELEWICZA i Włodzimierza JELIŃSKIEGO

 

 

Niedziela, 6 października

  8.00  Za + Józefa WOJTAN

10.00   W intencji Aleksandra i Katarzyny w 20. rocz. ślubu i Tomasza w 19. rocz. urodzin

11.30   Za + Mikołaja GŁOWACKIEGO w 5. rocz. śm., Dominika SZAMBORA i rodziców z obojga stron

18.00  Za + Dorotę SZTYBOR

Ex  Za + Annę KRZUS greg. 6/30

Poniedziałek, 7 października

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 7/30

  8.00  Za + Henryka KOŁAKOWSKIEGO w miesiąc po pogrzebie

18.00  W rocznicę odmawiania Różańca Gietrzwałdzkiego w naszym kościele – podziękowanie od MI

18.00  Za + Janinę MATUSIAK w 2. rocz. śm.

Wtorek, 8 października

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 8/30

18.00  O Boże prowadzenie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i potrzebne łaski dla Solenizantek Teresy SAWKO, Jadwigi JABŁOŃSKIEJ, Uli CERKOWNIAK i Uli BAWOLSKIEJ

Środa, 9 października

  8.00   Za + Annę KRZUS greg. 9/30

  18.00  Wspólnotowa

18.00  Za + Elżbietę JĘDRASZEK – od mieszkańców bloku 24

Czwartek, 10 października

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 10/30

  18.00  O zdrowie i Boże błog. dla p. Karoliny w podziękowaniu za piękną oprawę muzyczną Mszy świętych

Piątek, 11 października

  8.00  Za + Annę KRZUS greg. 11/30

  18.00   Za + Genowefę i Aleksandra OLECHNOWICZ, Czesława i Aleksandra

Sobota, 12 października

  8.00  Dziękczynna w 30. rocz. urodzin Krzysztofa z prośbą o dalsze Boże błog. dla Jubilata

17.00  W intencji nowożeńców

18.00   Za + siostrę Bronisławę i braci: Wawrzyńca, Kazimierza i Jana z rodziny SZATKOWSKICH i dusze w czyśćcu cierpiące

Ex  Za + Annę KRZUS greg. 12/30

 

 

 

Niedziela, 15 września

8.00Za + Zygmunta, rodziców i zm. z rodz. DERA

10.00 Za + Adama MAZURKIEWICZA, Jerzego FRĄCKOWIAKA i Zofię TRACZYK

11.30 Za + Stanisława JARZEMBEK w 12. rocz. śm., rodziców z obojga stron oraz brata Jerzego

15.30W intencji parafian

18.00Za + rodziców: Aleksandrę i Wacława JARECKICH

Poniedziałek, 16 września

8.00Za + Alfonsa DAŃKO – o zbawienie i życie wieczne

18.00Za + Józefa SAWKO

18.00Za + Ryszarda FILIPSKIEGO – w miesiąc po pogrzebie

Wtorek, 17 września

8.00Za + Barbarę POLAK – int. od rodziny ALABÓW

18.00W intencji Solenizantów o. Roberta i o. Mateusza – od parafian

18.00Za + Barbarę PIETROWICZ – w 30. dzień po pogrzebie

Środa, 18 września

8.00 Za + Franciszka i Władysławę ZACHŁOWSKICH, brata i bratową

18.00Wspólnotowa

18.00Za + Danielę WITKOWSKĄ – w 9. miesiącu po śmierci

Czwartek, 19 września

8.00Za + Jana GAMDZYK

18.00O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Teresy i Beaty z okazji imienin – od MI

18.00Za + Mariusza MAJEWSKIEGO – w miesiąc po pogrzebie

Piątek, 20 września

8.00Za + rodzeństwo Stanisławę, Olgę, Annę, Franciszka, siostrzeńców Jana i Ryszarda oraz siostrzenicę Danutę

18.00 Za + Zofię KARABIN w 8. rocz. śm.

18.00 Za + Krystynę BIAŁAS – w miesiąc po śmierci

Sobota, 21 września

8.00Za + Karola w 5. rocz. śm. i Mieczysława w 6. rocz. śm.

16.00 W intencji nowożeńców

18.00 Za + Waldemara ŚLIŻEWSKIEGO w 7. rocz. śm.

18.00 Za + Tomasza w 2. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

 

 

Niedziela, 8 września

  8.00 Za + Mariana, Annę KURIATÓW, braci Leszka i Józefa i szwagra Błażeja

10.00 Za + Irenę ZUMBRZYCKĄ i zm. z rodz. OPACKICH

11.30 Dziękczynna w 1. rocz. sakr. małż. Aleksandry i Bartłomieja  

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. sakr. małż. Patrycji i Michała  

Poniedziałek, 9 września

  8.00 Za + Marka

 18.00 Za + Barbarę POLAK – od FZŚ

Wtorek, 10 września

  8.00 Za + Marka

18.00 W intencji Solenizantów o. Proboszcza i o. Mateusza – od Odnowy

Środa, 11 września

 8.00 Za + Albina i Sławomira

18.00 Wspólnotowa

18.00  Dziękczynna w 20. rocz. sakr. małż.

Czwartek, 12 września

  8.00 Podziękowanie P. Bogu za długie lata życia w 93. urodziny Marii SUROWIEC z prośbą o opiekę Matki Bożej nad całą rodziną

  8.00  Za + Marka

18.00 Za + Kazimierę i Bronisława SZERSZEŃ oraz rodziców z obojga stron

18.00  Za + Jerzego BANIEWSKIEGO – w miesiąc po pogrzebie

Piątek, 13 września

  8.00 O zdrowie i Boże błog. dla Eugenii DAŃKO – w dniu imienin

18.00 Za + Barbarę POLAK – od mieszkańców bloku 16A

Sobota, 14 września

  8.00 Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO w 27. rocz. śm.

14.00 W intencji nowożeńców

18.00  Za + Irenę BIAŁAS w 11. miesiącu po śmierci

18.00 Za + Małgorzatę ZAWALICH w 1. rocz. śm.

 

 

 

 

 

Niedziela, 25 sierpnia
8.00 Dziękczynna w 2. rocz. sakr. małż. Magdaleny i Michała z prośbą o potrzebne łaski na dalsze lata

10.00 Za + Krystynę EWERTOWSKĄ w 25. rocz. śm., Teresę JAROS w 3. rocz. śm., Walentego i zm. z obojga stron

11.30 Dziękczynna w 30. rocz. sakr. małż. Anny i Marka z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata życia

18.00 Za + Mariannę SITKOWSKĄ – od sąsiadów z bloku Os. Młodych 6

Poniedziałek, 26 sierpnia
8.00 Za + Mariannę SITKOWSKĄ – w miesiąc po pogrzebie

18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę dla Faustyny

Wtorek, 27 sierpnia
8.00 Za + Marka

18.00 Za + Stanisławę GAMDZYK

Środa, 28 sierpnia
8.00 Za + Marka

18.00 Wspólnotowa

Czwartek, 29 sierpnia
8.00 Za + Marka

18.00 Za + Alfonsa ROZNERSKIEGO w 12. rocz. śm. i o powrót do zdrowia Barbary R.

Piątek, 30 sierpnia
8.00 Za + Marka

18.00 Za + Zygmunta w 13. rocz. śm. i Teresę GOLUBIEWSKICH oraz rodziców z obojga stron

Sobota, 31 sierpnia
8.00 Za + Marka

16.00 W intencji nowożeńców

18.00 Za + Barbarę POLAK – w miesiąc po pogrzebie

 

Niedziela, 30.06.2019

8.00Dziękczynna w 1. rocz. sakr. małż. Kai i Damiana

10.00Za + Walentynę i Zygmunta UŚCINOWICZ, Janusza

ŚWIDWIŃSKIEGO i zm. z rodziny

11.30Za + Jana GINTOWT i rodziców z obojga stron

18.00Za + Kazimierza KOZŁOWSKIEGO w 9. rocz. śm., Władysławę w

6. rocz. śm. i Zdzisława BAZYDŁO

Poniedziałek, 01.07

8.00Za + Dorotę SZTYBOR – w miesiąc po pogrzebie

18.00Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO greg. 1/30

18.00. Za + Ryszarda i jego rodziców SOBOLEWSKICH

Wtorek, 02.07

8.00Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO greg. 2/30

18.00Za + Stanisława SZMITKA w 23. rocz. śm. i jego żonę Leokadię

18.00. Za + Elżbietę i Edmunda – rodziców i brata Tomasza

Środa, 03.07

8.00Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO greg. 3/30

18.00Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej

Nieustającej Pomocy

18.00. Za + Stanisława SIELEWICZA w 1. rocz. śm.

Czwartek, 04.07

8.00Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO greg. 4/30

18.00Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania

kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int. od FZŚ

Piątek, 05.07

8.00Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO greg. 5/30

18.00O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii Krystyny – z okazji

urodzin i imienin

Sobota, 06.07

8.00Za + Tadeusza JOBS w 2. miesiące po pogrzebie – od rodziny z

Bydgoszczy

10.30. O Boże blog., opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca i

przebłaganie za grzechy

17.00. W intencji nowożeńców

18.00Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO greg. 6/30

 

Niedziela, 23.06.2019

8.00Za + Józefa WOJTAN

10.00W int. Magdaleny – z okazji 27. urodzin – o wypełnienie sięwoli Bożej

11.30Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Katarzyny i Krzysztofa

18.00Za + Sabinę i Romana BEDNARSKICH

Poniedziałek, 24.06

8.00Za + męża Władysława, rodziców z obojga stron i rodzeństwo:

Czesława, Lucjana, Jerzego, Teresę i Wandę

18.00Za + Janinę i Longina ROCHOŃ

Wtorek, 25.06

8.00  W pewnej intencji

18.00Za + Józefa DAWIDKO – o radość wieczną dla niego

Środa, 26.06

8.00  W pewnej intencji

18.00Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej

Nieustającej Pomocy

Czwartek, 27.06

8.00Za + Jana STEFAŃSKIEGO w 24. rocz. śm.

18.00O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Janeczki – z okazji

imienin – od MI

Piątek, 28.06

8.00O Boże błog. dla Piotra i Pawła z okazji imienin i opiekę

Matki Bożej dla ich rodzin

18.00Za + Władysława PAWLUCIA

Sobota, 29.06

8.00Za + Wandę i Jerzego PODOBIŃSKICH i WaldemaraPODOBIŃSKIEGO

18.00Za + Krzysztofa TUREK w 1. rocz. śm.

 

Niedziela, 16.06.2019

8.00  Za + Janinę i zm. z rodz. KOWALIKÓW

10.00  Za + Teresę ZAKRZEWSKĄ w 7. rocz. śm. i zm. z rodziny

11.30  Za + Zbigniewa JAŚKIEWICZA i rodziców z obojga stron

15.30  Dziękczynna z okazji 18. urodzin Tomka CIESZCZYKA z prośbą o Boże błog. dla Jubilata na dalsze lata życia

18.00  Za + Teresę w 4. rocz. śm. i Zygmunta GOLUBIEWSKICH oraz rodziców z obojga stron

 

Poniedziałek, 17.06

8.00  Za + Michała CERKOWNIAK w 21. rocz. śm., rodziców i krewnych po najdalsze pokolenia

18.00  Za + Ryszarda w 8. rocz. śm., Antoniego, Andrzeja i Agnieszkę KWIATKOWSKICH i Jerzego MAZURKIEWICZA

 

Wtorek, 18.06

8.00  W intencji parafian

18.00  Za + Danutę WITKOWSKĄ w 6. miesiącu po śmierci

18.00  Za + Kazimierza GAMDZYKA – w miesiąc po pogrzebie – od Odnowy w Duchu Świętym

 

Środa, 19.06

8.00  W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 20.06 – Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa

8.00  Dziękczynna za otrzymane łaski w 25. rocz. urodzin Martyny z prośbą o dalszą opiekę

10.00  Za + rodziców Czesławę i Antoniego PALIŃSKICH i Rodzeństwo

18.00  Za + Jana KUZAKA, jego rodziców i siostrę Krystynę

 

Piątek, 21.06

8.00  Za + Jacka w 21. rocz. śm.

18.00  O potrzebne łaski dla Alicji – z okazji imienin

 

Sobota, 22.06

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim sercu

18.00  Za + rodziców Irenę i Edwarda GRABARCZYK w kolejne rocz. śm.

 

 

 

 

 

Niedziela, 09.06.2019

8.00  W intencji parafian

10.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Lucyny i Adama

11.30  O dary Ducha Świętego i Boże błog. dla Marii

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Anety i Michała

 

Poniedziałek, 10.06

8.00  Za + O. Tomasza LACHA z Niepokalanowa

18.00  Za + rodziców Weronikę i Bernarda MATUSZAK i babcię Mariannę

 

Wtorek, 11.06

8.00

18.00  O błog. Boże i potrzebne łaski dla Solenizantów Małgorzaty BUKOWSKIEJ, Janiny BARAŃSKIEJ i Piotra KURIATY

18.00  O Boże prowadzenie Witka na drodze nawrócenia oraz Boże błog. dla całej jego rodziny – za przyczyną Matki Bożej

 

Środa, 12.06

8.00

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 13.06

8.00

18.00  O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Solenizantek Joli i Marysi – intencja od MI

 

Piątek, 14.06

8.00

18.00  Za + Irenę BIAŁAS – w 8. miesiącu po śmierci

 

Sobota, 15.06

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim sercu

15.00  W intencji nowożeńców

18.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO w 10. miesiącu po śmierci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 02.06.2019

8.00  Za + Krzysztofa KALINOWSKIEGO w 20. rocz. śm. – int. od Magdaleny

10.00  Za + Erwina BRAUN i rodziców Grażynę BIELĘCKĄ, Marcina i Adama, rodziców Mariannę i Ignacego GARBACZ

11.30  Za + Pelagię WOJSZKO w 2. rocz. śm.

18.00  W intencji parafian

 

Poniedziałek, 03.06

8.00  Za + Helenę i Fryca POSNIN, Eurydykę i Kazimierza KONOPKO

18.00  Za + Tadeusza JOBS – w miesiąc po śmierci

 

Wtorek, 04.06

8.00  Za + Krystynę MIKOS w 4. rocz. śm.

18.00  Za + Benedykta JODŁOWSKIEGO w 4. rocz. śm. i rodziców

 

Środa, 05.06

8.00  Za + Bronisławę – w dniu urodzin, Stanisława i Annę

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 06.06

8.00  Za + braci, rodziców, krewnych i dobrodziejów Zakonu Serafickiego

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int. od FZŚ

 

Piątek, 07.06

8.00  W intencji wspólnoty klasztornej

18.00  Za + Jerzego JAREMĘ w 1. rocz śm.

 

Sobota, 08.06

8.00  Za + Franciszka KOCZARA w 12. rocz. śm., Zofię i Hipolita

18.00  Za + Jana WASZKIEL w 12. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 26.05.2019

8.00  Za + Janinę w 2. rocz. śm. i Romana PEZAŁÓW

10.00  Za + Antoninę MROCZEK w 9. rocz. śm. i zm. z jej rodziny

11.30  Za + Adelę w 10. rocz. śm. i Władysława KOZICZ

18.00  Za + Janinę i Longina ROCHOŃ

 

Poniedziałek, 27.05

8.00  Za + O. Zenona PIĘTĘ z Watykanu

18.00  Za + Irenę

 

Wtorek, 28.05

8.00  W intencji parafian

18.00  Za + Jana SZYPCZYŃSKIEGO w 12. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

 

Środa, 29.05

8.00  W intencjach która Matka Najświętsza ma w swoim sercu

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 30.05

8.00

18.00  Za + Janinę ODOLIŃSKĄ, Wacława PIĄTKA, Walerię DĘBSKĄ i Józefa DAWIDKO – od MI

 

Piątek, 31.05

8.00  Dziękczynna w 11. rocz. święceń kapłańskich o. Roberta

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Michaliny i Pawła

 

Sobota, 01.06

8.00  Za + Jerzego i Walerię MIKOŁAJCZYK – o dar zbawienia

10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca i przebłaganie za grzechy profanacji

18.00  O Boże błog. dla Barbary i Edwarda z okazji 75. urodzin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 19.05.2019

8.00  Za + Janinę, Stanisława, Zofię i Mieczysława TUMIŃSKICH w kolejne rocz. śm. – o łaskę zbawienia wiecznego

10.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Emilii w rocz. urodzin

10.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Darii w 18. rocz. ur.

11.30  W intencji dzieci przeżywających rocznicę I-Komunii św.

14.00  Dziękczynna za 25 lat wspólnoty Wiara i Światło

18.00  Za + Teresę RYSZKOWSKĄ w 12. rocz. śm.

 

Poniedziałek, 20.05

8.00  W intencji Kapituły Generalnej

18.00  Za + rodziców Władysławę ANDRZEJEWSKĄ w 4. rocz. śm. i Zygmunta ANDRZEJEWSKIEGO w 37. rocz. śm.

 

Wtorek, 21.05

8.00  Za + Jadwigę i Andrzeja KUSKOWSKICH w 2. rocz. śm. i Łukasza KUSKOWSKIEGO

18.00  W intencji Kapituły Generalnej

 

Środa, 22.05

8.00  W intencji Kapituły Generalnej

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 23.05

8.00  Za + Jerzego WRZOCHALA w 5. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

18.00  Za + Marię NIDZGORSKĄ, Irenę i Stanisława ROCHNIŃSKICH

 

Piątek, 24.05 – uroczystość 5. rocznicy konsekracji kościoła

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim sercu

18.00  W intencji parafian, ofiarodawców, dobrodziejów i budowniczych świątyni

 

Sobota, 25.05

8.00  Dziękczynna w 18. rocz. święceń kapłańskich o. Mateusza

18.00  O Boże błog. dla Marty i Jacka

18.00  Za + Jerzego i Walerię MIKOŁAJCZYK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 12.05.2019

8.00  W intencji parafian

10.00  Za + Jacka STANISZEWSKIEGO w 3. rocz. śm.

11.30  W intencji dzieci przystępujących do I-Komunii św.

18.00  Za + Stanisława BARAŃSKIEGO i zm. z rodziny

 

Poniedziałek, 13.05

8.00  Za + Władysławę i wnuka Piotrusia

18.00  Za + rodziców Zofię i Jana SKIBA

 

Wtorek, 14.05

8.00  Za + Grażynę GAJEWSKĄ w 1. rocz. śm.

18.00  W intencji o. proboszcza Roberta i o. Mateusza o Boże błog. i potrzebne łaski w kolejne rocz. święceń kapłańskich

 

Środa, 15.05

8.00  O zdrowie i szczęśliwy przebieg zabiegu dla Zofii

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – w 9. miesiącu po śmierci

 

Czwartek, 16.05

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim sercu

18.00  Za + Irenę BIAŁAS – w 7. miesiącu po śmierci

 

Piątek, 17.05

8.00  O powołania kapłańskie i zakonne

18.00  Za + Jakuba i Bernarda KNITTER

 

Sobota, 18.05

8.00  Dziękczynna za 90 lat życia Agnieszki KSIĘŻOPOLSKIEJ z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia

18.00  Za + Danielę WITKOWSKĄ w 5. miesiącu po śmierci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 05.05.2019

8.00  Za + Zbysława i zm. z rodz. BORKOWSKICH

10.00  Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Hani z prośbą o Boże błog. dla Hani i całej rodziny

11.30  Dziękczynna w 18. rocz. urodzin z prośbą o Boże błog. dla Miłosza

18.00  Za + Helenę DAWIDOWSKĄ w 1. rocz. śm.

 

Poniedziałek, 06.05

8.00  Za + Józefę, Henryka i Ryszarda

18.00  O dar nawrócenia dla Józefa

18.00  O zdrowie i Boże błog. dla Elżbiety i Józefa

 

Wtorek, 07.05

8.00  W intencji parafian

18.00  W intencji młodzieży przystępującej do sakr. bierzmowania

 

Środa, 08.05

8.00  W intencji parafian

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 09.05

8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej

18.00  Za + Zbigniewa BORÓWKO o Miłosierdzie Boże i łaskę nieba

18.00  O Boże błog. na każdy dzień życia dla Stanisławy – z okazji imienin

 

Piątek, 10.05

8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu

18.00  Za + Wiktora, Karolinę, Mariannę, Janinę, Jana, Antoniego z rodz. KLEKOCIUK – o radość wieczną

 

Sobota, 11.05

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim sercu

16.00  W intencji nowożeńców

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Magdaleny i Mateusza

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 28.04.2019

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ       greg. 27/30

10.00  Za + Janinę, Franciszka i Ryszarda JANUSZEWSKICH

11.30  Za + Zenona LOMBARA 4. rocz. śm.

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Marii

 

Poniedziałek, 29.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 28/30

18.00  Za + Bernarda MATUSZAKA w 5. rocz. śm.

18.00  W intencji Solenizantek Agnieszki i Zofii – int. od FZŚ

 

Wtorek, 30.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 29/30

18.00  Za + Józefa w 13. rocz. śm. i Teresę ŚLIWIŃSKICH

18.00  Za + Ryszarda GRUSZCZYŃSKIEGO w 1. rocz. śm.

 

Środa, 01.05

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                 greg. 30/30

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 02.05

8.00  Za + Jerzego i Walerię MIKOŁAJCZYK i ciocię Urszulę

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int. od FZŚ

18.00  Za + rodziców KRAJEWSKICH, ZIMNICKICH i brata Władysława

 

Piątek, 03.05

8.00  O cud uzdrowienia syna, o błog. Boże dla rodziny z podziękowaniem za opiekę

10.00  Za + rodziców Martę i Józefa PIĄTEK oraz dziadków z obojga stron

18.00  O pomyślne zdanie matury

 

Sobota, 04.05

8.00  Za + Józefa i Adama KOZAKIEWICZÓW

10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca i przebłaganie za grzechy

18.00  Za + Stanisława SIELEWICZA, tatę Leona CICHOWICZA, Włodzimierza JELIŃSKIEGO

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela Zmartwychwstania, 21.04.2019

6.00  W intencji parafian

6.00  W intencji dobrodziejów klasztoru, ofiarodawców na kwiaty i dekoracje, sprzątających kościół, przygotowujących wystrój

10.00  Za + Barbarę SIERACKĄ w 2. rocz. śm.

11.30  Za + Zofię i Jana AKIEŁAN

18.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ               greg. 20/30

 

Poniedziałek, 22.04

8.00  Dziękczynna w 94. rocz. urodzin z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi i całej rodziny

10.00  Za + Jana BEREDĘ w 37. rocz. śm. i zm. z rodziny

11.30  O Boże błog. dla rodziny ASAKAWICZ

18.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ               greg. 21/30

 

Wtorek, 23.04

8.00  Za + Wojtusia MIKOS i jego babcię Krystynę

18.00  Za + Jadwigę BARAŃSKĄ w 2. Miesiące po pogrzebie – od wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym

18.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ               greg. 22/30

 

Środa, 24.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                 greg. 23/30

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 25.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 24/30

18.00  Za + rodziców oraz Kazimierza MROCZKOWSKIEGO

18.00  Za + Karolinę BERENT

 

Piątek, 26.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ               greg. 25/30

18.00  O uwolnienie Artura, o zdrowie i łaskę wiary i powrotu do Kościoła

18.00  Dziękczynna za bardzo dobrą i mądrą matkę

 

Sobota, 27.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ               greg. 26/30

18.00  O uwolnienie Artura, o zdrowie i łaskę wiary i powrotu do Kościoła

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 14.04.2019

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ       greg. 14/30

10.00  Za + Mariannę SŁODKOWSKĄ w 1. rocz. śm.

11.30  O Boże błog. dla Róży

15.30  Za + Jadwigę w 3. rocz. śm., Kazimierza w 26. rocz. śm. i Józefa DENDOR w 7. rocz. śm. i innych zm. z tej rodziny

18.00  Za + Irenę BIAŁAS – w 6. miesiącu po śmierci

 

Poniedziałek, 15.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 15/30

8.00  O spokój duszy + Ireny BIAŁAS

18.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO w 8. miesiącu po śmierci

 

Wtorek, 16.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 16/30

18.00  Dziękczynienie za przeżyte 65 lat życia z prośbą o dalsze błog. i zdrowie dla Stanisława

 

Środa, 17.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 17/30

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 18.04

18.00  Za + Danielę WITKOWSKĄ w 4. miesiącu po śmierci

18.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ               greg. 18/30

 

Piątek, 19.04

18.00  Liturgia Męki Pańskiej

 

Sobota, 20.04

21.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ               greg. 19/30

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 07.04.2019

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ       greg. 7/30

10.00  Dziękczynna z okazji 85. urodzin z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia dla Leokadii B.

11.30  Za + Franciszkę PONIKIEWSKĄ w 1. rocz. śm. i Franciszka PONIKIEWSKIEGO w 26. rocz. śm.

18.00  O Boże błog. dla Magdy

 

Poniedziałek, 08.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 8/30

18.00  Za + Zofię w 15. rocz. śm, Henryka w 24. rocz. śm. i Ryszarda

Ex  O uwolnienie i uzdrowienie Artura, o łaskę wiary i powrotu do Kościoła

 

Wtorek, 09.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 9/30

18.00  O błog. Boże z okazji imienin dla Marzeny C. i Grażyny W.

 

Środa, 10.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                 greg. 10/30

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 11.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ       greg. 11/30

18.00  O Boże błog. i dary Ducha Świętego dla Magdaleny

 

Piątek, 12.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 12/30

18.00  O Boże błog. dla Ryszarda z okazji urodzin

18.00  Dziękczynna za życie Elżbiety i Mateusza i przebłaganie za grzechy

 

Sobota, 13.04

8.00   W intencji Ludzi Misterium

8.00  Za + Teklę-Julię JACZUN – o Boże Miłosierdzie i łaskę nieba

18.00  Za + Annę HOMZA w 1. rocz. pogrzebu

18.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ               greg. 12/30

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 31.03.2019

8.00  Za + Stanisława RUSZCZYKA w 20. rocz. śm. oraz rodziców Mariannę i Stanisława

10.00  Za + Tadeusza MARCINIAK w 4. rocz. śm.

11.30  Za + rodziców Jadwigę i Jana oraz brata Romana ŻMIJEWSKICH w kolejne rocz. śm.

18.00  Za + Michała, Stanisława, Kazimierza KOŁAKOWSKICH i Ryszarda GOLIŃSKIEGO

 

Poniedziałek, 01.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 1/30

18.00  O uwolnienie i uzdrowienie Artura, o łaskę wiary i powrotu do Kościoła

 

Wtorek, 02.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 2/30

18.00  O uwolnienie i uzdrowienie Artura, o łaskę wiary i powrotu do Kościoła

 

Środa, 03.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                 greg. 3/30

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 04.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ       greg. 4/30

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ

18.00  Za + Janinę ODOLIŃSKĄ – o miłosierdzie Boże – od męża

 

Piątek, 05.04

8.00  Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ                greg. 5/30

18.00  O uwolnienie i uzdrowienie Artura, o łaskę wiary i powrotu do Kościoła

 

Sobota, 06.04

8.00   Za + Edwarda PIEPIÓRKĘ       greg. 6/30

10.30  O Boże błog. dla wspólnoty Żywego Różańca i przebłaganie za grzechy

18.00  O uwolnienie i uzdrowienie Artura, o łaskę wiary i powrotu do Kościoła

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 24.03.2019

 8.00  Za + Erykę PYTLARCZYK w 9. rocz. śm.

10.00  Za + Kazimierę KLICH w 1. rocz. śm., Stanisława KLICHA oraz rodziców z obojga stron

11.30  Za + Tadeusza GRANC w 5. rocz. śm.

18.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 24/30

 

Poniedziałek, 25.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 25/30

18.00  Za + Marię STASIUK w 21. rocz. śm. oraz Leopolda i Danutę

 

Wtorek, 26.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 26/30

18.00  Za + Andrzeja KRAWIEC w 12. rocz. śm.

 

Środa, 20.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS           greg. 27/30

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 28.03

8.00  Za + Mariannę ŁOJEWSKĄ w 20. rocz. śm.

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 28/30

18.00  O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla Bożeny i Beni – z okazji imienin

18.00  Za + Kazimierza BIELAWSKIEGO – w miesiąc po pogrzebie

 

Piątek, 29.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 29/30

18.00  Dziękczynna z okazji 87 lat życia Eleonory z prośbą o dalszą opiekę

18.00  Za + Zygmunta ZAWILSKIEGO w 2. miesiące po pogrzebie

 

Sobota, 30.03

8.00   Za + Irenę BIAŁAS          greg. 30/30

18.00  Za + Zdzisława BAZYDŁO w 1. rocz. śm.

 

 

 

 

 

Niedziela, 17.03.2019

8.00  Za + Józefa WOJTAN

10.00  Za + Jana BUŃKĘ, rodziców, braci i bratową

11.30  Za + Danutę RZEPIŃSKĄ w 28. rocz. śm.

18.00  Za + Irenę BIAŁAS         greg. 17/30

 

Poniedziałek, 18.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 18/30

8.00  Za + Stefana CHMARZYŃSKIEGO w 34. rocz. śm.

18.00  Za + Wacława GAMDZYK w 66. rocz. śm.

18.00  Za + Barbarę KOWALIK – w miesiąc po śmierci

 

Wtorek, 19.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 19/30

18.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – od rodziny SOWÓW

18.00  Za + rodziców Franciszka i Stanisławę, Walerię i Ksawerego oraz braci Jana i Romana

 

Środa, 20.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS           greg. 20/30

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 21.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 21/30

18.00  Za + Danielę WITKOWSKĄ – w 3. miesiącu po śmierci

18.00  O Boże błog. dla osób P. Bogu wiadomych

 

Piątek, 22.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 22/30

18.00  Za + rodziców Zofię i Zygmunta PŁOSKICH

18.00  Za + Piotra SZTRAMSKIEGO w 2. rocz. śm.

 

Sobota, 23.03

8.00   Za + Irenę BIAŁAS          greg. 23/30

18.00  Za + Kazimierę, Jana i Jerzego SIERADZAN

18.00  Za + Janinę ODOLIŃSKĄ – o radość wieczną w niebie – od Żywego Różańca

 

Niedziela, 10.03.2019

8.00  Za + tatę Franciszka w 9. rocz. śm. – o radość wieczną

10.00  O Boże błog. dla Doroty – w dniu urodzin

10.00  W intencji parafian

11.30  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 10/30

18.00  Za + Helenę i Józefa OSIŃSKICH, Władysława RYBICKIEGO i dziadków z obojga stron

 

Poniedziałek, 11.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 11/30

8.00  Podziękowanie za modlitwę s. Janiny i s. Bernadety

18.00  O uwolnienie Artura, łaskę wiary i powrotu do Kościoła

18.00  Za + Janinę ODOLIŃSKĄ – int. od koleżanek

 

Wtorek, 12.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 12/30

8.00  Za + Kazimierza ŚLIŻ i jego rodziców Stanisława i Janinę i brata Józefa

18.00  O błog. Boże z okazji imienin dla Krystyny F. i Bożeny M.

 

Środa, 13.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS           greg. 13/30

10.00  W intencji parafian

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 14.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 14/30

18.00  Za + Irenę BIAŁAS – w 5. miesiącu po śmierci

18.00  Za + Dominikę i Władysława KRZYWICKICH – o zbawienie wieczne

 

Piątek, 15.03

8.00  Za + Irenę BIAŁAS          greg. 15/30

18.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEG – w 7. miesiącu po śmierci

18.00  Za + Longina i Janinę ROCHOŃ

 

Sobota, 16.03

8.00   Za + Irenę BIAŁAS          greg. 16/30

18.00  Za + Józefa MROCZKA w 34. rocz. śm., Władysława ŁOZIŃSKIEGO w 31. rocz. śm. i zm. z ich rodzin

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 24.02.2019

8.00  Za + Franciszkę w 14. rocz. śm., Jana w 8. rocz. śm. oraz rodziców Leokadię i Franciszka

8.00  Za + Jadwigę KOWIEL – z racji pogrzebu

10.00  Dziękczynna za miniony 2018 rok i otrzymane łaski, za szczęśliwe rozwiązanie dla Oli i otrzymane zdrowie Madzi

11.30  Za + Felicję LEWANDOWSKĄ w 6. rocz. śm. i Jana SIEWERT w 46. rocz. śm.

18.00  Za + Karolinę MROCZEK      greg. 24/30

 

Poniedziałek, 25.02

8.00  Za + Karolinę MROCZEK               greg. 25/30

18.00  O uwolnienie dla Artura, o łaskę wiary i powrotu do Kościoła

 

Wtorek, 26.02

8.00  Za + Karolinę MROCZEK               greg. 26/30

18.00  Za + Antoniego CZERNIAWSKIEGO w 11. rocz. śm., Jadwigę w 21. rocz. śm. oraz Danutę

 

Środa, 27.02

8.00  Za + Karolinę MROCZEK                greg. 27/30

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 28.02

8.00  Za + Karolinę MROCZEK               greg. 28/30

18.00  Za + Romana PROTOKOWICZA w 12. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

18.00  O Boże błog. dla osób Panu Bogu wiadomych

 

Piątek, 01.03

8.00  Za + Karolinę MROCZEK               greg. 29/30

18.00  Za + Irenę BIAŁAS                greg. 1/30

 

Sobota, 02.03

8.00   Za + Karolinę MROCZEK              greg. 30/30

10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca i przebłaganie za grzechy

14.00  W intencji nowożeńców

18.00  Za + Irenę BIAŁAS                greg. 2/30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 27.01.2019

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 27/30

10.00  Za + Henryka KUROWSKIEGO w 5. rocz. śm. i rodziców

11.30  Za + Jana DWORZNICKIEGO w 1. rocz. śm., Annę i Adama DWORZNICKICH

14.00  O zdrowie dla Zofii

18.00  Za + Mirosławę SZYMAŃSKĄ w 8. rocz. śm.

 

Poniedziałek, 28.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 28/30

16.00  Za + Henryka DAWNISA i zm. z rodziny DAWNISÓW

 

Wtorek, 29.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 29/30

16.00  Za + Kazimierza RUCIŃSKIEGO – w miesiąc po pogrzebie

 

Środa, 30.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK                greg. 30/30

16.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 31.01

8.00  Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla rodziny Marcina

16.00  Za + Bożenę SADOWSKĄ, Antoninę KLEKOWSKĄ, Brunona, Agatę i Jacka KLAMANT

 

Piątek, 01.02

8.00  Za + Karolinę MROCZEK       greg. 1/30

18.00  Za + Kazimierę CZAPLICKĄ w 1. rocz. śm., Marzenę CZAPLIŃSKĄ w 7. miesiącu po śmierci, Jana i Mieczysława CZAPLICKICH

 

Sobota, 02.02

8.00  Za + Karolinę MROCZEK               greg. 2/30

10.30  O przebłaganie za nasze grzechy oraz o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca

18.00  O wypełnienie woli Bożej w życiu Magdaleny

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 20.01.2019

8.00  Za + Anastazję i Bolesława KRUPIŃSKICH w 22. rocz. śm.

10.00  Za + Franciszka SIERACKIEGO w 15. rocz. śm.

11.30  Za + Jana GINTOWT i rodziców z obojga stron

18.00  Za + Ludwikę PIETRZAK      greg. 20/30

 

Poniedziałek, 21.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 21/30

16.00  Za + Sabinę w 1. rocz. śm. i Tadeusza w 17. rocz. śm.

 

Wtorek, 22.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 22/30

16.00  Dziękczynna za łaskę wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i opiekuna o. Mateusza

 

Środa, 23.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK                greg. 23/30

16.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 24.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 24/30

16.00  Za + Piotra BOCHNO – o spokój wieczny

 

Piątek, 25.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 25/30

16.00  Za + Zygmunta BUKOWSKIEGO – od społeczności Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lidzbarku Warmińskim

 

Sobota, 26.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 26/30

18.00  Za + Konstantego BEDNARSKIEGO w 20. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 13.01.2019

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 13/30

10.00  Za + Jana BREJNA w 4. rocz. śm. i Stanisława KOZAKIEWICZA w 14. rocz. śm.

11.30  O Boże błog. dla Jerzego Z. – z okazji 65. urodzin

18.00  W intencji kandydatów do bierzmowania

 

Poniedziałek, 14.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 14/30

16.00  Za + Irenę BIAŁAS w 3. miesiącu po śmierci

16.00  Za + Jana HATOWSKIEGO – w miesiąc po śmierci

 

Wtorek, 15.01.2019

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 15/30

16.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – w 5. miesiącu po śmierci

 

Środa, 16.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK                greg. 16/30

16.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 17.01

8.00  Za + Annę i Mariana KURIATÓW, braci Leszka i Józefa oraz szwagra Błażeja

16.00  Za + Ludwikę PIETRZAK      greg. 17/30

 

Piątek, 18.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 18/30

16.00  Za + Teresę BYCZKOWSKĄ w 4. Rocz. śm., Irenę, Jana i Ireneusza NABIELEC

16.00  Za + Danielę WITKOWSKĄ – w miesiąc po śmierci

 

Sobota, 19.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 19/30

18.00  Za + Kazimierza KSIĘŻOPOLSKIEGO, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 06.01.2019

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 6/30

10.00  Za + Romualda ZUMBRZYCKIEGO , Salomeę BIELEWICZ i z rodziny

11.30  Za + Bronisławę, Irenę, Lucjana i Andrzeja

18.00  Za + Bronisławę w 35. rocz. śm. i Stanisława w 27. rocz. śm. ZAWACKICH oraz Stefana JASIŃSKIEGO

 

Poniedziałek, 07.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 7/30

16.00  Za + Marię BIELEWICZ w 6. rocz. śm., Zofię i Franciszka BIELEWICZ i rodziców z obojga stron

 

Wtorek, 08.01.2019

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 8/30

16.00  Za + Zygmunta BUKOWSKIEGO – od Odnowy w Duchu Świętym

 

Środa, 09.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK                greg. 9/30

16.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 10.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 10/30

16.00  Za + Leokadię SZMITKA w 1. rocz. śm.

 

Piątek, 11.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 11/30

16.00  Za + Helenę i Józefa WAWRZYNIEC

 

Sobota, 12.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 12/30

18.00  Za + Zbigniewa JASKÓŁOWSKIEGO w 5. rocz. śm.

18.00  Za + Weronikę MATUSZAK – z okazji urodzin i imienin

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 30.12.2018

8.00  Za + Zbigniewa DOMINIAK w 15. rocz. śm. oraz rodziców Janinę i Jana

10.00  W intencji Parafian

11.30  Dziękczynna w 18. urodziny M. z prośbą o dary Ducha Świętego, Boże błog. i opiekę Matki Bożej

18.00  Dziękczynna za łaski otrzymane przez cały rok z prośbą o opiekę Bożą w roku 2019 dla rodziny A.

 

Poniedziałek, 31.12

8.00  O Boże błog. dla Alfredy

18.00  Za zmarłych Parafian w 2018 roku

 

Wtorek, 01.01.2019

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 1/30

10.00  Za + Walentego EWERTOWSKIEGO w 20. rocz. śm., Krystynę i zm. z obojga stron

11.30  W intencji Wspólnoty Klasztornej

18.00  W intencji Parafian

 

Środa, 02.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK        greg. 2/30

16.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 03.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 3/30

16.00  Za Ojca Świętego, za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

 

Piątek, 04.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 4/30

8.00  Za + Wacława KRUPIŃSKIEGO w 32. rocz. śm.

16.00  Za + Stanisława, Mieczysława, Genowefę, Marię i Pawła

 

Sobota, 05.01

8.00  Za + Ludwikę PIETRZAK       greg. 5/30

10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla członków Żywego Różańca na cały Nowy Rok

18.00  Dziękczynna w 45. rocz. sakr. małż. T. i S. B. z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski na  dalsze lata życia

 

 

 

 

 

Niedziela, 23.12.2018

8.00  O Boże błog. dla R.

10.00  Za + Alinę i Tadeusza ZIELONKA

11.30  Za + Kazimierza KSIĘŻOPOLSKIEGO, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

18.00  Za + rodziców: Antoninę i Jana BARTOSZEK, braci: Czesława, Stanisława i Henryka oraz męża Zdzisława

 

Poniedziałek, 24.12

6.30  Za + Weronikę

22.00  Za + Łucję BRZOZOWSKĄ w 2. miesiąc po śmierci

 

Wtorek, 25.12

0.00  W intencji parafian

0.00  Dziękczynna w 41. rocz. sakr. małż. H. i St. z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

10.00  Za + Wojciecha MIKOS w 15. rocz. śm.

11.30  Dziękczynna za 30 lat sakr. małż. A. i R. S. z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

18.00  Za + Braci, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu

 

Środa, 26.12

8.00  Za + Józefa WOJTAN i zm. z rodziny WOJTANÓW i GUBERNAT

10.00  Za + Erwina BRAUN w 16. rocz. śm.

11.30  Za + Krzysztofa TUREK w 6. miesiącu po śmierci

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 27.12

8.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla W.

18.00  Za + Jerzego JAREMĘ

 

Piątek, 28.12

8.00  O łaskę zdrowia dla H.-K.

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla R. w dniu urodzin

 

Sobota, 29.12

8.00  Za + Zygmunta BUKOWSKIEGO w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za + rodziców Annę i Aleksandra KORBIEL w 30. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 16.12.2018

8.00  Za + Wincentego, Weronikę, Eugeniusza, Irenę i Tadeusza

10.00  Za + Wacława w 19. rocz. śm., Irenę w 2. rocz. śm. DRZEWIECKICH

11.30  Za + Jana AUGUSTYNA w 7. rocz. śm., rodziców z obojga stron i zm. z rodz. KUCHTÓW i BIELIDÓW

14.00  W pewnej intencji

18.00  Za + Stanisławę w 2. rocz. śm. i Adolfa w 42. rocz. śm. BIAŁAS oraz braci: Jerzego i Zbigniewa BIAŁAS oraz Lidię i Stefana WIŚNIEWSKICH

 

Poniedziałek, 17.12

6.30  W intencji Parafian

18.00  O błog. Boże dla Ewy i Barbary z okazji imienin – od FZŚ

18.00  Za + Bartłomieja BAR w 1. rocz. śm.

 

Wtorek, 18.12

6.30  Za + Braci, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zm. z FZŚ

18.00  Za + Mariana BELINĘ w kolejną rocz. śm.

18.00  Za + Irenę BIAŁAS – w 2. miesiącu po pogrzebie

 

Środa, 19.12

6.30  Za dusze w czyśćcu cierpiące przez Miłosierdzie Boże i serce Matki Bożej

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 20.12

6.30  Za + Kazimierza RYPIŃSKIEGO w miesiąc po pogrzebie

18.00  Dziękczynna z okazji urodzin Agaty z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

 

Piątek, 21.12

6.30  W pewnej intencji

18.00  O błog. Boże i opiekę Matki Bożej w 40. rocznicę urodzin

 

Sobota, 22.12

6.30  W intencji Wspólnoty Klasztornej

18.00  Za + Jerzego w 5. rocz. śm., Halinę i Jana JANISZEWSKICH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 09.12.2018

8.00  Za + Zdzisława GROSZKOWSKIEGO w 9. rocz. śm. oraz rodziców i siostrę

10.00  Za + Ryszarda BUDZICH w 8. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

11.30  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO

18.00  Za + Konrada RUDNICKIEGO w 4. rocz. śm. i Barbarę SIERACKĄ

 

Poniedziałek, 10.12

6.30  Za + Mariana SZURPICKIEGO w 2. rocz. śm.

18.00  Za + Danutę LENARCIK – w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za + Konrada KOCIK – od Marty z rodziną

 

Wtorek, 11.12

6.30  Za + Elżbietę BAANOWSKĄ – od Żywego Różańca

18.00  O Boże prowadzenie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i w intencji Solenizantek K. CH. i W. S.

 

Środa, 12.12

6.30  Za + Rodziców, braci i siostry

6.30  O zdrowie dla W.

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 13.12

6.30  O Boże błog. i zdrowie dla całej rodziny

18.00  Za + Rozalię i Kazimierza SZKWAREK oraz Jadwigę i Bronisława RĄPAŁA

 

Piątek, 14.12

6.30  Za + Ireneusza NABIELEC – w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za + Józefa MAKOWSKIEGO w 4. rocz. śm.

 

Sobota, 15.12

6.30  O błog. Boże dla M. i jego rodziny i o przebłaganie za grzechy

18.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO w 4. miesiącu po smierci

18.00  Za + Stanisława TRUCHEL w 6. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 02.12.2018

8.00  Za + Jacka STANISZEWSKIEGO – od rodziny

10.00  Za + Leona PAWKSZTEŁO w 13. rocz. śm.

11.30  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – or rodziny MAKSIM

18.00  Za + Helenę DAWIDOWSKĄ – w dniu urodzin

 

Poniedziałek, 03.12

6.30  O potrzebne łaski dla M.

18.00  Za + wujka Kazimierza w 12. miesiącu po śmierci

 

Wtorek, 04.12

8.00  O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla B. – w dniu imienin – od męża

18.00  Dziękczynna za 1. rok życia Sz. z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski

 

Środa, 05.12

8.00  Za + Konrada KOZIK – od rodziny DUŁAWÓW

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 06.12

8.00  W pewnej intencji

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – intencja od FZŚ

18.00  O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla B. i B. – z okazji imienin – intencja od MI

 

Piątek, 07.12

8.00  Za + Konrada KOCIK – od rodziny Jadwigi i Piotra LEPIARCZYK

18.00  Za + Annę SOKUP w 40. rocz. śm. oraz męża Bronisława w rocz. śm.

 

Sobota, 08.12

8.00  Za wstawiennictwem NMP Niepokalanej o błog. Boże dla Marii

11.30  O opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej

18.00  Za + Kazimierza RYPIŃSKIEGO – z okazji urodzin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 25.11.2018

8.00  Za + Rodziców KONARZEWSKICH, braci, bratowe i siostrę

10.00  Za + Męża Zygmunta PTAK

11.30  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Poniedziałek, 26.11

8.00  O potrzebne łaski dla kapłanów

8.00  Za + Łucję BRZOZOWSKĄ – int. od FZŚ

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Dziękczynna z okazji 1. urodzin Z. z prośbą o zdrowie i Boże błog.

 

Wtorek, 27.11

8.00  Przebłagalna za grzechy Tomasza

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
18.00  Za + Stanisława, Teresę i Mariana

 

Środa, 28.11

8.00  Za + Mieczysława WÓJCIKA w 5. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Czwartek, 29.11

8.00  O łaskę nawrócenia dla Tomasza, Mirosława, Józefa, Mateusza i Mirosława

12.00  Pogrzebowa: Za + Zygmunta BUKOWSKIEGO

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Danutę STASIUK w 5. rocz. śm., rodziców Leopolda i Marię

 

Piątek, 30.11

8.00  O ulgę w cierpieniu dla dusz czyśćcowych

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Weronikę MATUSZAK – od FZŚ

 

Sobota, 01.12

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim Sercu

10.30  O Boże błog. dla wspólnoty Żywego Różańca i podziękowanie za cały rok

18.00  Za + Wandę i Tadeusza JASTRZĘBSKICH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 18.11.2018

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK w 1. rocz. śm.

10.00  Za + Konrada KOCIKA – w miesiąc po pogrzebie

11.30  Za + Tadeusza SZWARACKIEGO w 7. rocz. śm., Alojzego, Józefa i Stanisława

15.10  Za bliskich zmarłych członków i sympatyków Grupy Rodzin „W drodze”

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Poniedziałek, 19.11

8.00  W intencji T., M. i A.

8.00  Za + Wandę, Jerzego, Waldka PODOBIŃSKICH

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Ewę MATUSIAK – w miesiąc po pogrzebie

 

Wtorek, 20.11

8.00  O Boże błog. dla J. i A.

14.00  Pogrzebowa: Za + Kazimierza RYPIŃSKIEGO

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach
18.00  Za + Irenę BIAŁAS – w miesiąc po pogrzebie

 

Środa, 21.11

8.00  O Boże błog. dla J., jej syna, wnuków i prawnuków z rodzinami

8.00  Za + Elżbietę BARANOWSKĄ z Żywego Różańca –o życie wieczne

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Czwartek, 22.11

8.00  O zdrowie i potrzebne łaski dla K.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Elżbietę BARANOWSKĄ – w miesiąc po śmierci

 

Piątek, 23.11

8.00  Dziękczynna za otrzymane łaski w 45. rocz. ślubu G. i E.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Stanisława w 36. rocz. śm.

 

Sobota, 24.11

8.00  O Boże blog. i silną wiarę dla rodziny K. i D.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Barbarę GEJZA w 3. rocz. śm.

 

 

 

 

Niedziela, 11.11.2018

8.00  Za + Józefę CHODUP w 3. rocz. śm. i Ryszarda CHODUP

10.00  Za + Krystynę KOŃPA oraz Sabinę i Władysława MAJEWSKICH

11.30  Za + Michała SITNIK w 5. rocz. śm., Bazylego LASKA oraz Katarzynę i Dymitra SITNIK

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Poniedziałek, 12.11

8.00  Za + Helenę i Aleksandra TRUSZKOWSKICH

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Teresę HORNICH w 22. rocz. śm. i Jadwigę RUSIECKĄ w 31. rocz. śm.

 

Wtorek, 13.11

8.00  Za + Stanisławę, Kazimierza, Józefa, Ryszarda i Jerzego SOBOLEWSKICH

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  O Boże prowadzenie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i potrzebne łaski dla Solenizantów: Marcina MAJEWSKIEGO, Witolda KOCEMBY i Janusza BARAŃSKIEGO

 

Środa, 14.11

8.00  Za + Idę, Augusta, Gertrudę ORŁOWSKICH

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Czwartek, 15.11

8.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – w 3. miesiącu po śmierci

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Piątek, 16.11

8.00  Za + Edmunda GUZOWSKIEGO w 4. rocz. sm.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Sobota, 17.11

8.00  Za + Edmunda, Elżbietę, Tomasza oraz Ryszarda JASZCZAKA

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 04.11.2018

8.00  Za + Urszulę GAWROŃSKĄ

10.00  Za + Stefana WOJSZKO w 2. rocz. śm.

11.30  Dziękczynna w 80. rocz. urodzin z prośbą o zdrowie i Boże błog. na dalsze lata życia

15.30  W intencji parafian

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Poniedziałek, 05.11

8.00  Za + Rodziców i krewnych braci naszej Wspólnoty Klasztornej

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Wtorek, 06.11

8.00  Za + wujka Kazimierza w 11. miesiącu po śmierci

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Środa, 07.11

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim Sercu

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Czwartek, 08.11

8.00  W intencji Kapituły Prowincjalnej

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Piątek, 09.11

8.00  Za + Edwarda MICKIEWICZ, żonę Kazimierę i zmarłych z obojga stron

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Sobota, 10.11

8.00  Za + Jana LEŚNIKOWSKIEGO w 1. rocz. śm.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 28.10.2018

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

10.00  Za + Józefa LACHOWICZA w 3. rocz. śm.

11.30  Dziękczynna w 1. rocz. sakr. małż. Anety i Piotra

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. sakr. małż. Magdaleny i Pawła

 

Poniedziałek, 29.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę św. Franciszka dla Solenizantek Reginy i Iwony – int. od FZŚ

18.00  Za + Tadeusza i Genowefę w 1. Rocz. śm. oraz wszystkich zm. z rodziny

 

Wtorek, 30.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Olgę i Jana

18.00  Za + Elżbietę BARANOWSKĄ – od sąsiadów z bloku 24

 

Środa, 31.10

8.00  Za + Mieczysława BRZEZIŃSKIEGO w 14. rocz. śm

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 01.11

8.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – od rodziny SOWÓW

10.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int. od FZŚ

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Piątek, 02.11

8.00  Za + Braci, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zm. z FZŚ

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – od Łukasza i Karoliny GASZTOLD

 

Sobota, 03.11

8.00  Za + Braci, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu

10.30  O Boże błog. dla wspólnoty Żywego Różańca i za zmarłych z Żywego Różańca

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 21.10.2018

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

10.00  Za + Zygmunta RYKACZEWSKIEGO w 2. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

11.30  Za + Henryka PONIEWAŻ w 3. rocz. śm. oraz zm. z rodz. WEISS, SZORNAK i PONIEWAŻ

18.00  Za + Rodziców Helenę, Antoniego i brata Henryka JAROSZEWSKICH

 

Poniedziałek, 22.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Franciszkę i Franciszka PONIKIEWSKICH oraz Krzysztofa i Jana GÓRCZYŃSKICH

 

Wtorek, 23.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Małgorzatę ZAWALICH – w miesiąc po pogrzebie

 

Środa, 24.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla syna Marcina w dniu urodzin oraz żony Anny i dzieci

 

Czwartek, 25.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Barbarę JARMOLUK w 11. rocz. śm.

 

Piątek, 26.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Tadeusza GRANC, Remigiusza KALINOWSKIEGO i Izabelę PORĄBKA

 

Sobota, 27.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Aleksandra SOCHAJA w 18. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 07.10.2018

8.00  Za + Irenę MALISZ i jej syna Zbigniewa

10.00  Za + Jerzego POŁOMSKIEGO w 29. rocz. śm. i zm. z rodziny

11.30  Za + Waldemara DOTA w 5. Rocz. śm. oraz jego córkę Annę CIESIELCZYK

18.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

 

Poniedziałek, 08.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  W intencji Ludzi Misterium

 

Wtorek, 09.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  O Boże prowadzenie dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i dla Solenizantek Teresy SAWKO, Jadwigi JABŁOŃSKIEJ i Uli CERKOWNIAK

 

Środa, 10.10

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w Swoim Sercu

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Msza św. wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 11.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Genowefę, Aleksandra OLECHNOWICZ oraz Czesława i Aleksandra

 

Piątek, 12.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00

 

Sobota, 13.10

8.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Edwarda

Ex   O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Olimpię w 19. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 30.09.2018

8.00  Za + Krzysztofa TUREK w 3 miesiące po pogrzebie

10.00  Za + Ludwikę CZOŁBA w 2. rocz. śm. oraz Edwarda, Andrzeja i Ludwika CZOŁBA

11.30  Za + Mikołaja GŁOWACKIEGO i Dominika SZAMBORA

18.00  Za + Teresę, Łucję i Konrada ZAKRZEWSKICH

 

Poniedziałek, 01.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Zbigniewa GRABOWSKIEGO w 3. rocz. śm. oraz jego rodziców  Irenę i Władysława

 

Wtorek, 02.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Andrzeja i Jana GAMDZYK oraz całą rodzinę

 

Środa, 3.10

8.00  Za + wujka Kazimierza w 10. miesiącu po śmierci

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 4.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  W intencji parafian

18.00  W intencji ofiarodawców i dobrodziejów

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int. od FZŚ

18.00  Za + Halinę i Edwarda GAŁKOWSKICH, Henryka BIEŃKOWSKIEGO i Hanię GAŁKOWSKĄ w 1. rocz. śm.

 

Piątek, 05.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

18.00  Za + Jakuba, Martę i Leonarda KNITTER

 

Sobota, 06.10

8.00  O Boże błog. dla rodziny OLCHAWÓW

10.30  W intencji Żywego Różańca, przebłaganie za grzechy, za naszą Ojczyznę w 100. rocznicę odzyskania niepodległości

18.00  Za + Janinę MATUSIAK w 1. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 23.09.2018

8.00  Za + Wiesława w 1. rocz. śm.

10.00  Dziękczynna w 1. rocz. zawarcia sakr. małż. z prośbą o Boże błog. dla Julii i Piotra na dalsze lata

11.30  Za + Jana GINTOWT w 8. rocz. śm.

18.00  Za + Jana TRZESZEWSKIEGO – od sąsiadów z bloku 16B

 

Poniedziałek, 24.09

8.00  Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Alicji KOZŁOWSKIEJ z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

8.00  Za + Dariusza w kolejną rocz. śm. oraz Bogumiłę i Józefa, Cecylię i Jana

18.00  Za + Marię KRENSKĄ

 

Wtorek, 25.09

8.00  W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00  Za + Zdzisława BAZYDŁO w dniu urodzin

 

Środa, 26.09

8.00  W intencji rodziny TRZMIELÓW i MAJCZAKÓW

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 27.09

8.00  W intencji parafian

18.00  O Boże błog. dla Solenizantek Beaty i Teresy

 

Piątek, 28.09

8.00  Za + Braci, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zm. z FZŚ

18.00  Za + małżonków Mariannę i Juliana ROSŁON oraz za zm. z rodziny

 

Sobota, 29.09

8.00  W intencji parafian

16.30  W intencji nowożeńców

18.00  Dziękczynna za 45 lat sakr. małż. Julii i Henryka z prośbą o zdrowie i Boże błog. na dalsze lata

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 16.09.2018

8.00  Za + Zofię KARABIN w 7. rocz. śm. oraz Mikołaja i Jana

10.00  O Boże błog. dla Tomasza – z okazji 18 urodzin oraz Katarzyny i Aleksandra w 19. rocz. ślubu

11.30  Za + Tomasza GAJDAMOWICZA w 1. rocz. śm.

15.30  Za + Czesława PAWŁOWSKIEGO w 16. rocz. śm.

18.00  Dziękczynna za pomyślne rozwiązanie trudnych spraw i o dalszą opiekę

 

Poniedziałek, 17.09

8.00  Za + Mirosławę STEFANIAK, Krystynę i Juliannę BREIER

8.00  Za + Jana WÓJCIKOWSKIEGO

18.00  W intencji Solenizanta o. Robeta – od scholi

18.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – w miesiąc po pogrzebie

 

Wtorek, 18.09

8.00  Za zm. z rodziny SOŁOBODOWSKICH, WRZESIŃSKICH oraz Januarego SZCZEPAŃSKIEGO

18.00  O potrzebne łaski dla Mirosława

18.00  Dziękczynna w 30. rocz. urodzin Małgorzaty GWARDECKIEJ z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

 

Środa, 19.09

8.00  Za + Zofię, Jerzego, Zenona, Franciszka i dusze dzieci nienarodzonych

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 20.09

8.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – od rodziny WĘDÓW i KOWALIKÓW

18.00  Za + Jana TRZESZEWSKIEGO – od sąsiadów z bloku 16B

 

Piątek, 21.09

8.00  O zdrowie dla Janiny i rodziny DOBROWOLSKICH

18.00  W intencji Solenizanta o. Mateusza – o Boże błog. i dary Ducha Świętego – int. od Odnowy w Duchu Świętym

 

Sobota, 22.09

8.00  Za + Zygmunta w 12. rocz. śm., Teresę i rodziców z obojga stron

18.00  Dziękczynna w 70. rocz. ślubu Haliny i Zdzisława KAŹMIERCZYK z prośbą o zdrowie i Boże błog.

18.00  Za + Waldemara ŚLIŻEWSKIEGO w 6. rocz. śm.

 

 

Niedziela, 09.09.2018

8.00  Za + Zygmunta i zm. z rodziny DERA

10.00  Za + Irenę ZUMBRZYCKĄ i zm. z rodziny OPACKICH

11.30  Dziękczynna za 20 lat małż. Anny i Pawła z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia.

18.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ               greg. 26/30

 

Poniedziałek, 10.09

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ               greg. 27/30

18.00  Przebłaganie za grzechy Józefa

 

Wtorek, 11.09

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ               greg. 28/30

18.00  O Boże prowadzenie dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i w intencji Solenizantów o. Mateusza i Urszuli BAWOLSKIEJ

18.00  Za + Jana TRZESZEWSKIEGO – w miesiąc po śmierci

 

Środa, 12.09

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                greg. 29/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 13.09

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                 greg. 30/30

18.00  Za + Andrzeja ZAWADZKIEGO

 

Piątek, 14.09

8.00  Za + Jana TRZESZEWSKIEGO

18.00  Za + Annę GLINKA w 1. rocz. śm., Mieczysława  GLINKĘ w rocz. śm. oraz Stefana RÓŻAŃSKIEGO w 30. rocz. śm.

 

Sobota, 15.09

8.00  Za + Józefa JABŁOŃSKIEGO – w miesiąc po śmierci

18.00  Za + Stanisława JARZEMBEK w 11. rocz. śm., rodziców z obojga stron i brata Jerzego

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 02.09.2018

8.00  Za + Helenę POSNIN w 24. rocz. śm.

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                greg. 19/30

10.00  W int. Braci i Sióstr z FZŚ i o powołania

10.00  Za + Wincentego ORDAKOWSKIEGO i zm. z rodziny

11.30  Dziękczynna w 1. Rocz. sakr. Małż. Aleksandry i Pawła KOSZCZAŁ

18.00  Za + Mariana KWAPISZ i zm. z rodziny

 

Poniedziałek, 03.09

8.00  Za + wujka Kazimierza w 9. miesiącu po śmierci

8.00  O ulgę w cierpieniu i Miłosierdzie Boże dla Adama

18.00  O zdrowie dla Bogdana HISZPAŃSKIEGO

18.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ               greg. 20/30

 

Wtorek, 04.09

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ               greg. 21/30

18.00  Przebłaganie za grzechy Józefa

 

Środa, 05.09

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                greg. 22/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 06.09

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                 greg. 23/30

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int. od FZŚ

 

Piątek, 07.09

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                greg. 24/30

18.00  Za + Rodziców Jana, Mariana i Annę oraz braci i szwagra

 

Sobota, 08.09

8.00  Dziękczynna za 50 lat sakr. małż. Danuty i Antoniego z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski w rodzinie

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                greg. 25/30

16.00  W intencji nowożeńców

17.00  W intencji nowożeńców

18.00  Za + Stanisława

18.00  Za + Józefa WOJTAN – w miesiąc po pogrzebie

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 26.08.2018

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                greg. 12/30

10.00  Za + Janinę SKIBA – z okazji urodzin i Henryka SKIBĘ oraz z rodziny GĄSIOROWSKICH

11.30  Za + Jana i Janinę CAŁA oraz Wandę i Władysława PAWŁOWSKICH

18.00  Za + Alfonsa ROZNERSKIEGO w 11. rocz. śm. i o powrót do zdrowia Barbary ROZNERSKIEJ

 

Poniedziałek, 27.08

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ               greg. 13/30

18.00  W intencji rodziny TRZMIELÓW i MAJCZAKÓW

 

Wtorek, 28.08

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ               greg. 14/30

18.00  Za + Aleksandra w 9. rocz. śm. oraz zm. z rodziny

 

Środa, 29.08

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                greg. 15/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 30.08

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                 greg. 16/30

18.00  Przebłaganie za grzechy Józefa

 

Piątek, 31.08

8.00  Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                greg. 17/30

18.00  Za + Bronisławę, Jerzego, Józefa, Mariana i Czesława CIUNELIS

 

Sobota, 01.09

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w Swoim Sercu

Ex    Za + s. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ                 greg. 18/30

10.30  O Boże błog. dla wspólnoty Żywego Różańca i pomordowanych w czasie II wojny światowej – w 79. rocznicę wybuchu

18.00  Za + Bronisławę WRÓBEL – w dniu imienin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 19.08.2018

8.00  Za + S. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ               greg. 5/30

10.00  Za + Bernarda i Jadwigę DEMBOWSKICH

11.30  Dziękczynna za 89 lat życia Agnieszki KSIĘŻOPOLSKIEJ z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Magdaleny i Michała z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

 

Poniedziałek, 20.08

8.00  O łaskę nawrócenia i Miłosierdzia Bożego dla Adama

8.00  Za + S. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ              greg. 6/30

18.00  Za + Rodziców Annę i Aleksandra w 30. rocz. śm.

 

Wtorek, 21.08

8.00  Za + S. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ              greg. 7/30

18.00  O Boże błog., zdrowie i miłość w rodzinie

 

Środa, 22.08

8.00  8.00  Za + S. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ              greg. 8/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 23.08

8.00  Za + Marię SERBINTOWICZ – z okazji urodzin

18.00  Za + S. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ              greg. 9/30

 

Piątek, 24.08

8.00  Dziękczynna za 50 lat sakr. małż. Danuty i Antoniego z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia

18.00  Za + S. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ              greg. 10/30

 

Sobota, 25.08

8.00  Za + S. Beatę GIEŁAŻEWSKĄ               greg. 11/30

18.00  Za + Mariana MARKIEWICZA w 1. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 05.08.2018

8.00  Za + Rodziców Wincentego i Martę NOWICKICH

10.00  Dziękczynna za 25 lat sakr. małż. Z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błog. dla Marioli i Zbigniewa i dla całej rodziny

11.30  O szczęśliwe rozwiązanie dla Magdaleny

18.00  Za + Annę MOSTOWĄ w 8. rocz. śm., Romana, Tadeusza i wszystkich zm. z rodz. MOSTOWYCH

 

Poniedziałek, 06.08

8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej

18.00  Dziękczynna za 30 lat małż. Elżbiety i Adama z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski w rodzinie na dalsze lata

 

Wtorek, 07.08

8.00  Za + Józefa LEWARTOWSKIEGO w 1. rocz. śm.

18.00  Za + Stanisława SIELEWICZA – w 30 dni po pogrzebie

 

Środa, 08.08

8.00  O łaskę zdrowia dla Jana i cierpliwość w chorobie

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 09.08

8.00  O zdrowie, uwolnienie od nałogów, kontakt z rodziną dla Magdaleny

18.00  Za + Rodziców z obojga stron Mariannę i Zygmunta SZATKOWSKICH, Zofię i Władysława ORDAKOWSKICH

 

Piątek, 10.08

8.00

18.00  Za + Stanisława SIELEWICZA – od sąsiadów z bloku

 

Sobota, 11.08

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim Sercu

18.00  Za + Antoninę i Józefa ZAWALICH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 29.07.2018

8.00  Za + Czesławę i Tadeusza oraz zm. z rodz. ORBLIŚ

10.00  Za + Katarzynę CYWIŃSKĄ, zm. z rodz. CYWIŃSKICH oraz Zofię, Jerzego, Henryka, Piotra i Jana

11.30  Za + Halinę KARCZEWSKĄ w 5. rocz. śm.

18.00  Za + Jane       greg. 29/30

 

Poniedziałek, 30.07

8.00  Za + Jane       greg. 30/30

18.00  Za + Krzysztofa TUREK – w miesiąc po pogrzebie

 

Wtorek, 31.07

8.00  Za + Stefana DESPUT w 4. rocz. śm. i zm. z obojga stron

18.00  Za + Edwarda WOJTCZAKA w 4. rocz. śm.

 

Środa, 01.08

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w swoim Sercu

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 02.08

8.00  Dziękczynna w 30. rocz. urodzin br. Bartłomieja z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata życia.

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int. od FZŚ

 

Piątek, 03.08

8.00  Za + wujka Kazimierza w 8. miesiącu po śmierci

18.00  Za + Wiktorię i Błażeja CYŁO

 

Sobota, 04.08

8.00  O błog. Boże dla rodziny WĘGLARZ i MIKOŁAJCZYK

8.00  O błog. Boże dla s. Anny w dniu urodzin – przez wstawiennictwo Matki Najświętszej i św. Ojca Pio

10.30  O błog. Boże i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca i dla pielgrzymów zdążających  na Jasną Górę

16.00  W intencji nowożeńców

18.00  O błog. Boże dla Bartosza w dniu urodzin

 

 

 

 

 

Niedziela, 22.07.2018

8.00  Za + Jane                 greg. 22/30

10.00  Dziękczynna w 50. rocz. sakr. małż. Małgorzaty i Zygmunta BUKOWSKICH z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

11.30  O szczęśliwą operację dla Janusza

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Joanny i Wojciecha z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

 

Poniedziałek, 23.07

8.00  Za + Jane       greg. 23/30

18.00  O zdrowie, Boże błog. i opiekę św. Franciszka dla Anny i Krzysztofa – z okazji imienin – int. od FZŚ

 

Wtorek, 24.07

8.00  Za + Jadwigę w 20. rocz. śm. i Stanisława SYSKA

8.00  Za + Jane       greg. 24/30

18.00  Za + Zygmunta w 1. rocz. śm., rodziców Helenę, Bronisława i Urszulę

 

Środa, 25.07

8.00  Za + Jane        greg. 25/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 26.07

8.00  Za + Jane         greg. 26/30

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla Anny – w dniu imienin

 

Piątek, 27.07

8.00  Za + Jane        greg. 27/30

18.00  Za + Wincentego MIKOŁAJUN, Rozalię MIKOŁAJUN, Mariana PAWLICKIEGO i Stanisława MIKOŁAJUN

 

Sobota, 28.07

8.00  Za + Jane        greg. 28/30

18.00  O zdowie i opiekę Matki Bożej dla Kochanej Mamy i Babci – z okazji 70.urodzin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 15.07.2018

8.00  Za + Jane                 greg. 15/30

10.00  Za + Rodziców: Małgorzatę i Edwarda GUBERNAT, brata Józefa, bratową Ewę i brata Jana

11.30  Za + Henryka NIECIECKIEGO w 8. rocz. śm. oraz zm. z rodz. NIECIECKICH, KOCHAŃCZYK i MAZUREK

18.00  Za + Rodziców: Jadwigę, Jana i brata Romana ŻMIJEWSKICH

 

Poniedziałek, 16.07

8.00  Za + Jane       greg. 16/30

18.00  Za + Stanisława KOZINĘ

 

Wtorek, 17.07

8.00  Za + Jane       greg. 17/30

18.00  Dziękczynna za otrzymane łaski

 

Środa, 18.07

8.00  Za + Jane        greg. 18/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 19.07

8.00  Za + Jane         greg. 19/30

18.00  Za + Teresę w 3. rocz. śm. i Zygmunta GOLUBIEWSKICH oraz rodziców z obojga stron

 

Piątek, 20.07

8.00  Za + Jane        greg. 20/30

18.00  Za + Annę, Stanisława i Bronisławę

 

Sobota, 21.07

8.00  Za + Jane                 greg. 21/30

16.00  W intencji nowożeńców Moniki i Łukasza

17.00  W intencji nowożeńców Emilii i Rafała

18.00  Za + Arkadiusza KRUŻEWSKIEGO w 1. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 08.07.2018

8.00  Za + Jane        greg. 8/30

10.00  Za + Adelę BEREDĘ, Jana oraz zm. z rodz. BEREDÓW i SZELESTÓW

11.30  Za + Tadeusza HORNICH w 33. rocz. śm. i Władysława RUSIECKIEGO w 45. rocz. śm.

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Artura i Justyny

 

Poniedziałek, 09.07

8.00  O zdrowie, potrzebne siły i ulgę w cierpieniu dla Józefa WOJTAN

8.00  Dziękczynna w 45. rocz. ślubu Ireny i Czesława z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

18.00  Za + Jane       greg. 9/30

 

Wtorek, 10.07

8.00  Za + Jane       greg. 10/30

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz pomyślność dla Solenizantki Alicji BOBEL

 

Środa, 11.07

8.00  Za + Jane        greg. 11/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 12.07

8.00  Za + Jane         greg. 12/30

18.00  Za + Mieczysława CZAPLICKIEGO, Kazimierę, Jana i Marzenę

 

Piątek, 13.07

8.00  Za + Jane        greg. 13/30

18.00  Za + Jerzego JAREMĘ – od koleżanek i kolegów córki Justyny z Działu Spedycji

 

Sobota, 14.07

8.00  Za + Jane                greg. 14/30

18.00  Za + Karola w 4. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.00  Za + Walentynę i Zygmunta UŚCINOWICZ, Halinę i zm. z

rodziny

 

11.30  Dziękczynna w 50. rocz. urodzin Anny KLAMANT z prośbą o

potrzebne łaski

 

18.00  Za + Jane       greg. 1/30

 

Poniedziałek, 02.07

8.00  Za + Jane       greg. 2/30

 

18.00  O zdrowie Tereski – od koleżanek z pracy

18.00  Za + Stanisława SZMITKA w 22. rocz. śm. i jego żonę

Leokadię

 

 

Wtorek, 03.07

8.00  Za + wujka Kazimierza w 7. miesiącu po śmierci

 

18.00  Za + Władysława, Helenę i Ignacego KIZIMIEWICZ

 

Ex    Za + Jane greg. 3/30

 

Środa, 04.07

8.00  Za + Jane        greg. 4/30

 

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 05.07

 

8.00  Za + Jane         greg. 5/30

 

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania

kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – intencja od FZŚ

 

Piątek, 06.07

 

8.00  Za + Jane        greg. 6/30

 

18.00  Za + Jerzego JAREMĘ – w miesiąc po śmierci

 

Sobota, 07.07

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w Swoim Sercu

 

10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego

Różańca i za naszą Ojczyznę

 

16.00  W intencji nowożeńców

 

18.00  Za + Jane       greg. 7/30

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 01.07.2018

8.00  Za + Helenę MOŁATA

10.00  Za + Walentynę i Zygmunta UŚCINOWICZ, Halinę i zm. z rodziny

11.30  Dziękczynna w 50. rocz. urodzin Anny KLAMANT z prośbą o potrzebne łaski

18.00  Za + Jane       greg. 1/30

 

Poniedziałek, 02.07

8.00  Za + Jane       greg. 2/30

18.00  O zdrowie Tereski – od koleżanek z pracy

18.00  Za + Stanisława SZMITKA w 22. rocz. śm. i jego żonę Leokadię

 

Wtorek, 03.07

8.00  Za + wujka Kazimierza w 7. miesiącu po śmierci

18.00  Za + Władysława, Helenę i Ignacego KIZIMIEWICZ

Ex    Za + Jane greg. 3/30

 

Środa, 04.07

8.00  Za + Jane        greg. 4/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 05.07

8.00  Za + Jane         greg. 5/30

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – intencja od FZŚ

 

Piątek, 06.07

8.00  Za + Jane        greg. 6/30

18.00  Za + Jerzego JAREMĘ – w miesiąc po śmierci

 

Sobota, 07.07

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w Swoim Sercu

10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca i za naszą Ojczyznę

16.00  W intencji nowożeńców

18.00  Za + Jane       greg. 7/30

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 17.06.2018

8.00  Za + Janinę i zm. z rodz. KOWALIKÓW

10.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Anny i Pawła z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla całej rodziny

11.30  Za + Jana GINTOWT

18.00  Za + Wacława PIĄTEK, Ewę PIĄTEK i Stanisławę WÓJTOWICZ

 

Poniedziałek, 18.06

8.00  O zdrowie i Boże błog. dla Aliny i Justyny – z okazji imienin

18.00  Dziękczynna w 18. urodziny Igi z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

 

Wtorek, 19.06

8.00  O radość w niebie dla Michała CERKOWNIAK w 20. rocz. śm. i jego rodziców Franciszka i Janiny LESKA oraz krewnych po najdalsze pokolenia

18.00  Za + Annę HOMZA – od sąsiadów z bloku 26A

 

Środa, 20.06

8.00  O Boże błog., zdrowie i opiekę MB Niepokalanej dla Bernadetty w 80. rocz. urodzin i Beaty w rocz. urodzin

8.00  Za + Jana, rodziców i teściów

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 21.06

8.00  W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00  O Boże błog. dla Solenizantek Janiny ODOLIŃSKIEJ i Janiny BRZEZIŃSKIEJ

 

Piątek, 22.06

8.00  Za + Tomasza JESION – w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za + Jacka w 21. rocz. śm.

 

Sobota, 23.06

8.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Jana z okazji 18. urodzin

16.00  W intencji nowożeńców Kai i Damiana

17.00  W intencji nowożeńców Katarzyny i Krzysztofa

18.00  Za + Janinę ROCHOŃ – z okazji imienin

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 10.06.2018

8.00  Za + Kazimierza WOLSKIEGO w 2. rocz. śm.

10.00  Za + Ryszarda GRUSZCZYŃSKIEGO – int. od sąsiadów z bloku 24

11.30  Za + Teresę ZAKRZEWSKĄ w 6. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Korneli i Pawła z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

 

Poniedziałek, 11.06

8.00  O zdrowie i Boże błog. dla Anny i br. Wincentego

18.00  Za + Jana WASZKIEL w 11. rocz. śm.

 

Wtorek, 12.06

8.00  Za + Aleksandra BRZOZOWSKIEGO i zm. z rodz. BRZOZOWSKICH

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i dla Solenizantek Małgorzaty BUKOWSKIEJ i Janiny BARAŃSKIEJ

 

Środa, 13.06

8.00  Za + Antoninę, Mariana, Andrzeja i Romualda

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 14.06

8.00  Za + Grażynę GAJEWSKĄ – w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za + Ryszarda KWIATKOWSKIEGO w 7. rocz. śm. oraz Antoniego, Agnieszkę i Andrzeja KWIATKOWSKICH

 

Piątek, 15.06

8.00  W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00  Za + Helenę DAWIDOWSKĄ – int. od sąsiadów z bloku 14C

 

Sobota, 16.06

8.00  Za + Rodziców Zofię i Zygmunta PŁOSKICH w 5. rocz. śm.

18.00  Za + Benedykta JODŁOWSKIEGO w 3. rocz. śm. i rodziców

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 03.06.2018

8.00  Dziękczynna za wszelkie otrzymane łaski w 50. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego z prośbą o Boże błog. i dary Ducha Świętego na dalsze lata wspólnego życia.

10.00  Za + wujka Kazimierza w 6. miesiącu po śmierci

10.00  Dziękczynna w intencji 40. rocznicy zatwierdzenia posoborowej Reguły Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

11.30  Za + Pelagię WOJSZKO w 1. rocz. śm.

18.00  W intencji parafian

 

Poniedziałek, 04.06

8.00  Za + Braci, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu oraz zmarłych z FZŚ

18.00  Za + Krystynę MIKOS w 3. rocz. śm.

 

Wtorek, 05.06

8.00  Dziękczynna z okazji 35. rocz. święceń kapłańskich o. Kazimierza z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

18.00  Za + Ryszarda GRUSZCZYŃSKIEGO w miesiąc po pogrzebie

 

Środa, 06.06

8.00  W intencji parafian

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 07.06

8.00  Za + Rozalię LOROCH oraz zmarłych z rodz. LOROCHÓW i WYSOCKICH

18.00  Za Ojca Świętego, za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int. od FZŚ

 

Piątek, 08.06

8.00  O łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla całej rodziny

18.00  O Boże błog. dla Solenizantek Marianny POLANOWSKIEJ i Jolanty SPYCHAŁA

 

Sobota, 09.06

8.00  Za + Helenę DAWIDOWSKĄ w miesiąc po pogrzebie

16.00  W intencji nowożeńców

17.00  W intencji nowożeńców

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. ślubu Magdaleny i Krzysztofa

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 20.05.2018

8.00  Za + Rodziców: Janinę w 20. rocz. śm. i Stanisława w 22. rocz. śm. oraz siostrę Zofię i brata Mieczysława prosząc o łaskę zbawienia wiecznego

10.00  Dziękczynna w 1. rocz. święceń kapłańskich o. Bartłomieja z prośbą o Boże błog. i umocnienie w powołaniu

11.30  W intencji dzieci obchodzących Rocznicę I-Komunii św.

18.00  Za + Annę HOMZA – w miesiąc po pogrzebie

 

Poniedziałek, 21.05

8.00  Za + Jadwigę KUSKOWSKĄ w 1. rocz. śm. i jej męża Andrzeja

8.00  Za + Jerzego w 4. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

18.00  Za + Barbarę – z okazji urodzin

 

Wtorek, 22.05

8.00  W pewnej intencji

18.00  O błog. Boże i zgodę dla rodziny

 

Środa, 23.05

8.00  O łaskę uzdrowienia i błog. Boże dla rodziny ZABOROWSKICH, MAZURKÓW, BOCIAN i BUJEL

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem M.B. Nieustającej Pomocy

18.00  Za + Janinę HANZEK w 1. rocz. śm.

 

Czwartek, 24.05 – 4. Rocznica Poświęcenia Kościoła

8.00  O błog. Boże, potrzebne łaski dla kapłanów, zakonników i siostry zakonne, których Pan Bóg postawił na mojej drodze

18.00  W intencji młodzieży przystępującej do Sakr. Bierzmowania

18.00  W intencji parafian

 

Piątek, 25.05

8.00  Za + Helenę POSNIN, Eurydykę i Kazimierza KONOPKO

18.00  Za + Jerzego i Walerię MIKOŁAJCZYK

 

Sobota, 26.05

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ w 1. rocz. śm.

13.00  W intencji Antoniego, jego rodziców i chrzestnych

18.00  Za + Janinę ROCHOŃ – z okazji Dnia Matki

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 13.05.2018

8.00  Za + Artura, Kazimierza, Romana, Mariusza, Jerzego i Artura

10.00  Za + Jacka STANISZEWSKIEGO w 2. rocz. śm. – od rodziny

11.30  W intencji dzieci przystępujących do I-Komunii św.

18.00  Dziękczynna z okazji rocz. urodzin i imienin Zofii z prośbą o zdrowie, Boże błog. dla całej rodziny

 

Poniedziałek, 14.05

8.00  W intencji parafian

18.00  Za + Józefa ŚLIWIŃSKIEGO w 12. rocz. śm. i Teresę ŚLIWIŃSKĄ

 

Wtorek, 15.05

8.00  O Boże błog. dla Ani KOLANUS w 94. rocz. urodzin

18.00  Za + Stanisławę ŁĄCZYŃSKĄ w 1. rocz. śm. i Władysława w 25. rocz. śm.

 

Środa, 16.05

8.00  O Boże błog. dla Heleny HINZMANN w dniu urodzin

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 17.05

8.00  Za + Zygmunta SZLAFARSKIEGO, Darka Stanisława STANISZEWSKIEGO i dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za + Izabelę KLEKOCIUK

 

Piątek, 18.05

8.00  O łaskę nawrócenia dla Józefa, Tomasza, Jarosława, Mirosława i Mateusza

18.00  Za + Zofię GUZIEWSKĄ – w miesiąc po śmierci

 

Sobota, 19.05

8.00  O potrzebne łaski dla ludzi, których Bóg stawia na mojej drodze

18.00  O Boże błog. dla Emilki w dniu urodzin

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 06.05.2018

8.00  Za + Zbysława i zm. z rodziny BORKOWSKICH

10.00  Za + Konstantego KŁOSOWSKIEGO w 25. rocz. śm., córkę Ewę i rodziców z obojga stron

11.30  Za + Genowefę SURKONT w 3. rocz. śm. i zm. z rodziny

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. sakr. małż. Tomasza i Natalii z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

 

Poniedziałek, 07.05

8.00  Za + Rodziców i Teściów

18.00  Za + Teresę CERKOWNIK w 1. rocz. śm.

 

Wtorek, 08.05

8.00  Za + Stanisławę, Joachima, Zofię i Michała

18.00  Dziękczynna z okazji 10. rocz. święceń kapł. o. Roberta, proboszcza parafii oraz kolejnej rocz. święceń kapł. o. Mateusza – int. od Odnowy w Duchu Świętym

 

Środa, 09.05

8.00  Za + Ryszarda GRUSZCZYŃSKIEGO – int. od FZŚ

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 10.05

8.00  Za + Ryszarda GRUSZCZYŃSKIEGO

18.00  Za + Wiktora, Karolinę KLEKOCIUK oraz ich zmarłe dzieci

 

Piątek, 11.05

8.00  Za + Władysławę w 16. rocz. śm.

18.00  Msza św. dziękczynna za dar życia wiecznego dla zmarłych małżonków Wacława i Stanisławę GAMDZYK

 

Sobota, 12.05

8.00  Za + Rodziców i Kazimierza MROCZKOWSKIEGO

18.00  Za + Kazimierza KSIĘŻOPOLSKIEGO, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 29.04.2018

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK                 greg. 29/30

10.00  O zdrowie dla Ewy Wzorek-Matusiak

11.30  O Boże Miłosierdzie dla + Waldemara PAWŁOWSKIEGO oraz dziadków Janinę i Edwarda PAWŁOWSKICH

18.00  Za + Bernarda SLESIONA i Magdalenę BENDYK

 

Poniedziałek, 30.04

8.00  W intencji parafian

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK       greg. 23/30

18.00  O zdrowie, Boże błog., opiekę Matki Bożej i św. Franciszka dla Agnieszki i Zofii z FZŚ

 

Wtorek, 01.05

8.00  O Boże błog. dla Izabeli HINZMANN – w dniu urodzin

18.00  Za + Stanisława BARAŃSKIEGO i Teresę

18.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej

 

Środa, 02.05

8.00  W intencji Ryszarda

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, Uroczystość NMP Królowej Poski, 03.05.

8.00  Za + Wujka Kazimierza w 5. miesiącu po śmierci

10.00  Za + Rodziców Martę i Józefa PIĄTEK i dziadków z obojga stron

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych i o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int. od FZŚ

 

Piątek, 04.05

8.00  Za + Braci, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zm. z FZŚ

18.00  Za + Zdzisława BAZYDŁO – w miesiąc po pogrzebie

 

Sobota, 05.05

8.00  W intencjach, które Matka Najświętsza ma w Swoim Sercu

10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca i o nawrócenie grzeszników

18.00  Za + Elżbietę WOLSKĄ w 1. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 22.04.2018

8.00  Dziękczynna w 93. rocz. urodzin z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi z rodziną

10.00  Dziękczynna za 45 lat małżeństwa Celiny i Zbigniewa z prośbą o Boże błog., zdrowie i potrzebne łaski na dalsze lata życia.

11.30  Za + Danutę MACIOSZCZYK                greg. 22/30

18.00  Dziękczynna w 1. rocz. sakr. małż. Krzysztofa i Anny z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

 

Poniedziałek, 23.04

8.00  Za + Wojtusia MIKOS

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK       greg. 23/30

 

Wtorek, 24.04

8.00  Za + Reginę LIPIŃSKĄ – w miesiąc po śmierci

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK       greg. 24/30

 

Środa, 25.04

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK        greg. 25/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 26.04

8.00  O powołania kapłańskie, zakonne i misyjne

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK       greg. 26/30

 

Piątek, 27.04

8.00  Za + Władysława KRAJEWSKIEGO w 5. rocz. śm. oraz rodziców

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK                greg. 27/30

18.00  Za + Franciszkę PONIKIEWSKĄ – w miesiąc po pogrzebie

 

Sobota, 28.04

8.00  Za + Kazimierę KLICH – w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK                greg. 28/30

 

 

 

 

 

Niedziela, 15.04.2018

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK                 greg. 15/30

10.00  Za + Janinę, Franciszka i Ryszarda JANUSZEWSKICH

11.30  Za + Lucynę i Ignacego DOMERACKICH i Walentego CHOMZIUKA

15.30  W intencji parafian

18.00  Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Aleksandra – od żony, dzieci i wnuków

 

 Poniedziałek, 16.04

8.00  O Boże błog. dla Waldemara HINZMANNA – w dniu urodzin

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK       greg. 16/30

18.00  O integralne zdrowie duszy i ciała dla Łukasza

 

Wtorek, 17.04
8.00Za + O. Innocentego SZUMOWSKIEGO z Niepokalanowa

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK       greg. 17/30

 

Środa, 18.04

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK        greg. 18/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  Dziękczynna za 4 lata życia z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski dla Dawida GWARDECKIEGO

 

Czwartek, 19.04

8.00  Za + O. Mansweta WARDYNA z Poznania

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK       greg. 19/30

 

Piątek, 20.04

8.00  W pewnej intencji

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK                greg. 20/30

18.00  Za + Karolinę BERENT w 1. rocz. śm.

 

Sobota, 21.04

8.00

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK                greg. 21/30

18.00  Za + Bernarda MATUSZAKA w 4. rocz. śm.

 

 

 

 

Niedziela, 8.04.2018

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK                 greg. 8/30

10.00  O Boże błog. dla Łukasza z okazji 31. ur. i dla całej rodziny

10.00  O Boże błog. dla Arkadiusza z okazji 37. ur. i dla całej rodziny

11.30  Za + Rodziców: Teresę i Stefana DADAŁ i zm. z rodziny

18.00  Za + Jerzego FRĄCKOWIAKA w 18. rocz. śm.

 

Poniedziałek, 9.04

8.00  W intencji parafian

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK       greg. 9/30

18.00  Za + Stanisława JARMOLUKA – w miesiąc po pogrzebie

 

Wtorek, 10.04

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK       greg. 10/30

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i dla Solenizantek Marzeny CZUCHAŃSKIEJ i Grażyny WIERGOWSKIEJ

18.00  Za + Andrzeja KRAWIEC w 11. rocz. śm.

 

Środa, 11.04

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK        greg. 11/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 12.04

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK         greg. 12/30

18.00  Za + zm. z rodz. SZYMKOWICZÓW: Jarosława, Mariannę i Helenę

 

Piątek, 13.04

8.00  Za dusze czyśćcowe przez niezgłębione Miłosierdzie Boże iSerce Matki Bożej

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK                greg. 13/30

 

Sobota, 14.04

8.00  Za + Jana BEREDĘ w 36. rocz. śm., Adelę, Sylwestra, Wiesława i Dariusza

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK                greg. 14/30

 

 

 

 

Niedziela Palmowa, 25.03.2018

8.00  Za + Stanisława RUSZCZYKA w 19. rocz. śm. oraz rodziców Mariannę i Stanisława

10.00  Za + Tadeusza GRANC w 4. rocz. śm. i Remigiusza KALINOWSKIEGO

11.30  Za + Mariannę i Adama LACHOWICZ

18.00  Za + Helenę BERNACKĄ      greg. 23/30

 

Wielki Poniedziałek, 26.03

8.00  Za + Kazimierza w 15. rocz. śm., Janinę, Stanisława i Józefa z rodziny ŚLIŻ

18.00  Za + Edwarda DZIEŁAK i rodziców z obojga stron oraz Bożenę i Wojciecha

18.00  Za + Helenę BERNACKĄ      greg. 24/30

 

Wielki Wtorek, 27.03

8.00  Dziękczynna w 60. rocz. urodzin o. Kazimierza

8.00  O zdrowie, siły i potrzebne łaski dla Ireny PRZYBOROWSKIEJ

18.00  Za + Helenę BERNACKĄ      greg. 25/30

 

Wielka Środa, 28.03

8.00  Za + Mariannę ŁOJEWSKĄ w 19. rocz. śm.

8.00  Za + Helenę BERNACKĄ       greg. 26/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Wielki Czwartek, 29.03

8.00  Dziękczynna w 86. Rocz. urodzin Eleonory KRUPIŃSKIEJ z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i Boże błog.

18.00  Za + Helenę BERNACKĄ      greg. 27/30

 

Wielki Piątek, 30.03

18.00  Liturgia Męki Pańskiej

 

Wielka Sobota, 31.03

21.00  Za + Helenę BERNACKĄ             greg. 28/30

 

 

 

Niedziela, 11.03.2018

8.00  Za + Jadwigę w 1. rocz. śm. i Klemensa OLCZAK

10.00  Za + Weronikę i Floriana LENART

11.30  O Boże błog. dla Doroty w dniu urodzin oraz dla całej rodziny

15.30  Za + Helenę RUPACZ – w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za + Helenę BERNACKĄ      greg. 9/30

 

Poniedziałek, 12.03

8.00  Za + Helenę BERNACKĄ      greg. 10/30

18.00  Za + O. Bolesława MIKĘ

18.00  Za + Mariana CIUNELIS – w miesiąc po pogrzebie

 

Wtorek, 13.03

8.00  Za + Helenę BERNACKĄ      greg. 11/30

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz o pomyślność dla Krystyny FILIPKOWSKIEJ i Bożeny MILEWSKIEJ

18.00  W intencji Solenizantek Kazimiery i Krystyny o Boże błog. i opiekę św. Franciszka

 

Środa, 14.03

8.00  Za + Helenę BERNACKĄ       greg. 12/30

10.00  W intencji parafian

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej Niepokalanej dla Bożeny BREJNA i Bernadety LACHOWICZ z MI

 

Czwartek, 15.03

8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zmarłych z FZŚ

18.00  Za + Helenę BERNACKĄ      greg. 13/30

18.00  Za + Helenę i Józefa OSIŃSKICH, Władysława RYBICKIEGO i dziadków z obojga stron

 

Piątek, 16.03

8.00  Za + Helenę BERNACKĄ       greg. 14/30

18.00  Za + Zenona LOMBARA w 3. rocz. śm.

 

 

Sobota, 17.03

8.00  Za + Helenę BERNACKĄ       greg. 15/30

11.00  chrzest

18.00  Za + Józefa MROCZKA w 33. Rocz. śm., Władysława ŁOZIŃSKIEGO w 30. Rocz. śm. i zmarłych z ich rodzin

 

Niedziela, 25.02.2018

8.00  W intencji parafian

10.00  Za + Tadeusza SŁODKOWSKIEGO w 40. rocz. śm.

11.30  Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Antoniny PODOLAK z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 25/30

 

Poniedziałek, 26.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 26/30

18.00  Za + Czesława KWIATKOWSKIEGO w 26. rocz. śm.

 

Wtorek, 27.02

8.00  Za + Rodziców Zofię i Franciszka TRZESZEWSKICH i brata Henryka

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 27/30

 

Środa, 28.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 28/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00  Za + Romana PROTOKOWICZA w 11. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

 

Czwartek, 01.03

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 29/30

18.00  Za Ojca Św.,za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ

 

Piątek, 02.03

8.00  O Boże błog. dla o. Kazimierza na dalsze lata życia – od przyjaciół z Gdańska

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 30/30

 

Sobota, 03.03

8.00  Za + Kazimierza, Michała, Stanisława z rodziny KOŁAKOWSKICH i Ryszarda GOLIŃSKIEGO

10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca oraz opiekuna o. Kazimierza

18.00  Za + Helenę BERNACKĄ      greg. 1/30

18.00  Za + Reginę KAPEROWSKĄ w 1. rocz. śm., Czesława i Krzysztofa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 18.02.2018

8.00  Za + Franciszkę w 13. rocz. śm., Jana w 7. rocz. śm. oraz rodziców Leokadię i Franciszka

10.00  Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Halinki z prośbą o zdrowie i Boże błog.

11.30  Za + Jana FIAŁKOWSKIEGO – w rok po pogrzebie

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 18/30

 

Poniedziałek, 19.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 19/30

18.00  Za + Henrykę i Rafała KUBIŃSKICH w kolejne rocz. śm.

 

Wtorek, 20.02

8.00  Za + Rodziców Władysławę i Franciszka oraz brata i bratową ZACHŁOWSKICH

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 20/30

 

Środa, 14.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 21/30

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 22.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 22/30

18.00  Za + Teresę ŚLIWIŃSKĄ w 24. rocz. śm. i Józefa ŚLIWIŃSKIEGO

 

Piątek, 23.02

8.00  W intencji Panu Bogu wiadomej

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 23/30

 

Sobota, 24.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 24/30

18.00  Za + Pawła MIKSA w 9. rocz. śm i jego rodziców Helenę i Czesława

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 11.02.2018

8.00  Za + Kazimierza w 18. rocz. śm., Józefa w 16. rocz. śm. i Leona w 13. rocz. śm.

10.00  Za + Martę w 13. rocz. śm. i Wincentego NOWICKICH

11.30  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 11/30

18.00  Za + Henrykę BANASZEWSKĄ w 1. rocz. śm.

 

Poniedziałek, 12.02

8.00

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 12/30

 

Wtorek, 13.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 13/30

18.00  Za + Bronisławę w 5. rocz. śm. oraz Stanisława i Annę

18.00  Za + Teresę CZYJAK w 4. rocz. śm. i Małgorzatę CZYJAK

 

Środa, 14.02

8.00  Za + Kazimierę, Jana i Jerzego SIERADZAN i dziadków z obojga stron

16.30  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 14/30

16.30  Za + Ks. Prałata Józefa BIELAWSKIEGO

18.00  Wspólnotowa za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 15.02

8.00  Za + Mirosławę MURGLIN – o łaskę życia wiecznego

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 15/30

 

Piątek, 16.02

8.00  O zdrowie dla Gerarda MURGLINA

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 16/30

 

Sobota, 17.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 17/30

18.00  Za + Antoninę, Mariana, Andrzeja i Romualda

18.00  Za + Jana i Mariannę MALICKICH oraz rodziców z obojga stron o zbawienie i życie wieczne

 

Niedziela, 04.02.2018

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 4/30

10.00  Dziękczynna w 26. rocz. sakr. małż. Mariusza i Beaty z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia

11.30  Za + Jana GINTOWT

18.00  Za + Barbarę BŁASZKIEWICZ w 1. rocz. śm.

 

Poniedziałek, 05.02

   8.00  Za + wujka Kazimierza w 2. miesiącu po śmierci i rodziców

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 5/30

 

Wtorek, 06.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 6/30

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz o pomyślność dla Marii BEDNARSKIEJ z okazji imienin

 

Środa, 07.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 7/30

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

 

Czwartek, 08.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 8/30

18.00  Za + Jana KILANOWSKIEGO w 5. rocz. śm.

 

Piątek, 09.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 9/30

18.00  Za + Leokadię SZMITKE – w miesiąc po śmierci

 

Sobota, 10.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 10/30

18.00  Za + Antoninę i Józefa ZAWALICH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 28.01.2018

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 28/30

10.00  Za + Mirosławę SZYMAŃSKĄ w 7. rocz. śm.

11.30  Za + Euzebiusza KARŁOWICZA w 1. rocz. śm.

18.00  Za + Władysława w 34. rocz. śm. i Adelę KOZICZ

 

Poniedziałek, 29.01

   8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ     greg. 29/30

8.00  W intencji parafian

18.00  Za + Piotra HOROCHOWIKA w miesiąc po pogrzebie

 

Wtorek, 30.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ     greg. 30/30

8.00  W intencji parafian

18.00  Za + Jadwigę w 20. Rocz. śm. i Antoniego CZERNIAWSKICH oraz Danutę STASIUK

 

Środa, 31.01

8.00

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

 

Czwartek, 01.02

8.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO   greg. 1/30

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – int od FZŚ

 

 Piątek, 02.02

8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zmarłych z FZŚ

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 2/30

 

Sobota, 03.02

8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej

10.30  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla wspólnoty Żywego Różańca

18.00  Za + Sławomira BERNACKIEGO greg. 3/30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 21.01.2018

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 21/30

8.00  Za + Henrykę i zmarłych z rodziny PRZYBOROWSKICH

10.00  Za + Jacka STANISZEWSKIEGO – od rodziny

11.30  Za + Kazimierza KSIĘŻOPOLSKIEGO, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

18.00  W intencji parafian

 

Poniedziałek, 22.01

   8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ     greg. 22/30

18.00  Za + kochanych Rodziców: Irenę i Karola SZAWKO oraz Helenę i Józefa GUZOWSKICH

 

Wtorek, 23.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ     greg. 23/30

18.00  Za + Lecha WOLAŃSKIEGO w 19. rocz. śm. i zm. z rodz. WOLAŃSKICH  i  BIAŁORUCKICH

 

Środa, 24.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ               greg. 24/30

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

 

Czwartek, 25.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 25/30

18.00  Za + Janinę ROCHOŃ w 1. rocz. śm.

 

Piątek, 26.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 26/30

18.00  O Boże błog., opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla najukochańszej Mamusi, Babci i Teściowej w 70. rocz. urodzin

 

Sobota, 27.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 27/30

18.00  O błog. Boże z podziękowaniem za 70 lat życia Janusza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 14.01.2018

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 14/30

10.00  Za + Rodziców, brata i bratową oraz zmarłych z rodziny GUBERNATÓW

11.30  Za + Henryka KUROWSKIEGO w 4. rocz. śm.

18.00  Za + Stanisławę w 4. rocz. śm. i Józefa STRÓJWĄS

 

Poniedziałek, 15.01

  8.00  Za + O. Dariusza DEMBKOWSKIEGO

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 15/30

18.00  Za + Danielę SZESTOWICKĄ – w miesiąc po śmierci

 

Wtorek, 16.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ     greg. 16/30

18.00  Za + Józefa w 1. rocz. śm., Bogumiłę, Dariusza, Cecylię i Jana

 

Środa, 17.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ               greg. 17/30

8.00  Za + Rodziców: Annę, Mariana i braci KURIATÓW

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

 

Czwartek, 18.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 18/30

8.00  W intencji parafian

18.00

 

Piątek, 19.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 19/30

8.00  W intencji parafian

18.00  Za + Leokadię SZMITKE – od Żywego Różańca

 

Sobota, 20.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 20/30

18.00  Za + Teresę BYCZKOWSKĄ, Helenę i Jana LASKOWSKICH oraz Jana i Irenę NABIELEC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 07.01.2018

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 7/30

10.00  Za + Romualda ZUMBRZYCKIEGO w 18. rocz. śm., Salomeę  BIELEWICZ i zmarłych z rodziny

11.30  Za + Jana BREJNĘ w 3. rocz. śm. i Stanisława KOZAKIEWICZA w 13. rocz. śm.

18.00  W intencji parafian

 

Poniedziałek, 08.01

  8.00  O powrót do zdrowia Anny HOMZA

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 8/30

18.00  O szczęśliwą operację dla Jerzego SZAŁKOWSKIEGO

 

Wtorek, 09.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ     greg. 2/30

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym oraz o pomyślność dla Marcina MAJEWSKIEGO i Witolda KOCEMBY – z okazji imienin

 

Środa, 03.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ               greg. 3/30

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

 

Czwartek, 11.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 11/30

18.00  Za + wujka Kazimierza – w miesiąc po śmierci

 

Piątek, 12.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 12/30

18.00  Za + Leszka STĘPNOWSKIEGO w 1. rocz. śm.

 

Sobota, 13.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 13/30

18.00  Za + Rodziców Anastazję i Bolesława KRUPIŃSKICH w 21. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 31.12.2017

8.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK – od sąsiadów z bloku 16A

10.00  Za + Aleksandra w 43. rocz. śm. i Feliksę TARŁOWSKICH oraz babcie i dziadków z obojga stron

11.30  W intencji parafian

18.00  Za zmarłych parafian w 2017 r.

 

Poniedziałek, 01.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 1/30

10.00  W intencji parafian

11.30  Za + Walentego EWERTOWSKIEGO w 19. rocz. śm., Krystynę EWERTOWSKĄ i zmarłych z obojga stron

18.00  Dziękczynna z okazji urodzin Dariusza z prośbą o Boże błog. na dalsze lata życia.

 

Wtorek, 02.01

8.00  O zdrowie i Boże błog. na dalsze lata życia dla Karoliny – w dniu urodzin

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 2/30

18.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej

 

Środa, 03.01

8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zmarłych z FZŚ

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ               greg. 3/30

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

 

Czwartek, 04.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 4/30

18.00  Za Ojca Św., za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ – intencja od FZŚ

 

Piątek, 05.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 5/30

18.00  Za + Wacława KRUPIŃSKIEGO w 32. rocz. śm.

 

Sobota, 06.01

8.00  Za + Janinę PEZAŁĘ      greg. 6/30

10.00  W intencji wspólnoty Żywego Różańca

11.30  Za + Jana DWORZNICKIEGO – w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za + Kazimierę MICKIEWICZ, męża Edwarda oraz rodziców i rodzeństwo z obojga stron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 24.12.2017

8.00  O Boże błog., zdrowie, opiekę Matki Bożej i św. Franciszka dla Adama – w dniu imienin

10.00  W intencji parafian

11.30  Dziękczynna w 40. rocz. urodzin Wiolety i Rafała i kolejną rocz. ślubu z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

 

Poniedziałek, 25.12

0.00  W intencji parafian, ofiarodawców i dobrodziejów kościoła i klasztoru

0.00  Dziękczynna z okazji 40. rocz. sakr. małż. Haliny i Stanisława z prośbą o Boże błog. na dalsze lata

10.00  O zdrowie i Boże błog. dla dzieci i wnuków Teresy

11.30  Za + Wojciecha MIKOS w 14. rocz. śm.

18.00  Za + Bogusławę NIKEL

 

Wtorek, 26.12

8.00 Dziękczynna za otrzymane łaski w 70. rocz. ślubu Marii i Stanisława SUROWIEC  z prośbą o zdrowie i Boże błog. na dalsze lata

10.00  Za + Erwina BRAUN w 15. rocz. śm.

11.30  Za + Jana LEŚNIKOWSKIEGO – od rodziny ALBERT

18.00

 

Środa, 27.12

8.00

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

 

Czwartek, 28.12

8.00

18.00

 

Piątek, 29.12

8.00

18.00

 

Sobota, 30.12

8.00

18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 17.12.2017

8.00  Za + Zbigniewa DOMINIAK w 14. rocz. śm. oraz rodziców Janinę i Jana

10.00  Za + Zygmunta w 5. miesiąc po śmierci oraz rodziców Helenę, Bronisława i Urszulę

11.30  Za + Adama, Annę i Jana DWORZNICKICH

15.30  Za + Józefa JARZĄBEK

18.00  Za + Stanisławę BIAŁAS w 1. rocz. śm.

 

Poniedziałek, 18.12

6.30

18.00  O Boże błog. za wstawiennictwem św. Franciszka dla Solenizantek s. Barbary i s. Ewy z FZŚ

18.00  Za + Jana FIAŁKOWSKIEGO w 10. miesiącu po pogrzebie

 

Wtorek, 19.12

6.30

18.00  W intencji parafian

18.00  Za + Krzysztofa JENCZYK

 

Środa, 20.12

6.30  Za + Danutę Danielę SZESTOWICKĄ – od Żywego Różańca

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

 

Czwartek, 21.12

6.30

18.00  Za + Wacława PIETRUCHA w 10. rocz. śm.

 

Piątek, 22.12

6.30

18.00  Za + Jerzego JANISZEWSKIEGO w 4. rocz. śm. oraz rodziców Jana i Halinę JANISZEWSKICH

 

Sobota, 23.12

6.30

18.00  Za + Danutę MACIOSZCZYK – w miesiąc po pogrzebie

 

Niedziela, 10.12.2017

 

8.00  Za + Jana AUGUSTYNA w 6. rocz. śm., rodziców z obojga stron oraz zmarłych z rodziny KUCHTÓW i BIELIDÓW

10.00  Za + Ryszarda BUDZICH w 7. rocz. śm. i rodziców z obojga stron

11.30  Za + Kazimierza KSIĘŻOPOLSKIEGO, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

18.00  Za + Jana LEŚNIKOWSKIEGO – w miesiąc po śmierci

 

Poniedziałek, 11.12

6.30  Za + Janinę CAŁA w 11. rocz. śm. i jej męża Jana

18.00  W intencji parafian

 

Wtorek, 12.12

6.30  Za + Józefa MAKOWSKIEGO w 3. rocz. śm.

18.00  O Boże błog. i dary Ducha Świętego dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i w intencji Solenizantki Krystyny CHROSTOWSKIEJ

 

Środa, 13.12

6.30  Za + Alicję i Władysława PAWŁOWSKICH

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

18.00  Za + Krystynę SPYCHALSKĄ, która odeszła do Domu Ojca

 

Czwartek, 14.12

6.30  W intencji Witolda i Józefa – z okazji urodzin

18.00  Za + Jana LEŚNIKOWSKIEGO – od rodziny LINGO

 

Piątek, 15.12

6.30  Za + Br. Dominika ZARĘBĘ – ze Stoczka

18.00  Za + Wandę PODOBIŃSKĄ w 5. rocz. śm., Jerzego i Waldemara PODOBIŃSKICH

 

Sobota, 16.12

6.30  Za zmarłych z rodziny ROJEK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 03.12.2017

8.00  W intencji parafian

10.00  Za + Zdzisława GROSZKOWSKIEGO w 8. rocz. śm., jego rodziców Józefę i Klemensa oraz siostrę Krystynę

11.30  O Boże błog. dla Adama z okazji 40. urodzin oraz o potrzebne łaski dla Lucyny i Floriana

18.00  O Boże błog. dla Dominika w dniu urodzin

 

Poniedziałek, 04.12

6.30  Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące

6.30  W intencji parafian

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Barbary – int. od męża

 

Wtorek, 05.12

6.30  W intencji Wspólnoty Klasztornej

18.00  Za + Stanisława-Janusza JANKOWSKIEGO – w 30. dzień po pogrzebie

 

Środa, 06.12

6.30

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

 

Czwartek, 07.12

6.30

18.00  Za Ojca Świętego, za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ

18.00  O Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla Barbary KONOPKO i Barbary ŻMUDA – z okazji imienin

 

Piątek, 08.12

6.30

18.00  Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej

 

Sobota, 09.12

6.30

18.00  Za + Irenę w 1. rocz. śm. i Wacława w 18. rocz. śm. DRZEWIECKICH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 26.11.2017

8.00  Za + rodziców: Jana i Antoninę BARTOSZAK, braci: Czesława, Stanisława i Henryka oraz męża Zdzisława

8.00  Za + Danutę STASIUK w 4. rocz. śm. oraz rodziców Leopolda i Marię

10.00  Dziękczynna za 18 lat życia z prośbą o Boże błog., dary Ducha Świętego i rozpoznanie drogi powołania dla Krystiana

10.00  Dziękczynnaw 85. Rocz. urodzin Anny KWIATKOWSKIEJ z prośbą Boże błog. i zdrowie

11.30  Za + Teresę CERKOWNIK

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Poniedziałek, 27.11

8.00  Za + Teresę, Stanisława i Mariana

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Wtorek, 28.11

8.00  Za + Mieczysława WÓJCIKA w 4. rocz. śm.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Środa, 29.11

8.00  Za + Krzysztofa ZMITROWICZA w 2. rocz. śm.

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Czwartek, 30.11

8.00  Za + chrześniaka Andrzeja, jego żonę Jolantę i za całą rodzinę

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Piątek, 01.12

8.00  Za + rodziców Zofię i Franciszka TRZESZEWSKICH i brata Henryka

18.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zm z FZŚ

 

Sobota, 02.12

8.00  Za + Tadeusza i Alinę ZIELONKA

10.30  Dziękczynna za Boże błog. dla wspólnoty Żywego Różańca w kończącym się 2017 roku

18.00  Za + Urszulę ZĄBCZYŃSKĄ – od mieszkańców bloku 16B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 19.11.2017

8.00  Za + Janinę HANZEK w 6. miesiącu po śmierci

10.00  O łaskę zdrowia, prawidłowy rozwój dzieci poczętych dla Oli, Agnieszki i Ani.

11.30  Za + Mariannę OJRZYŃSKĄ – w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  O Miłosierdzie Boże, wstawiennictwo i pomoc Maryi w sprawie znanej Bogu i o zdrowie Jerzego

 

Poniedziałek, 20.11

8.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla Arkadiusza, Martyny i Tymona

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Urszulę ZĄBCZYŃSKĄ – w miesiąc po śmierci

 

Wtorek, 21.11

8.00

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Środa, 22.11

8.00

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Czwartek, 23.11

8.00  Dziękczynno-błagalna w 21. rocznicę sakr. małżeństwa Izabeli i Waldemara i za całą rodzinę

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Stanisława w 35. rocz. śm., Bronisławę i Annę

 

Piątek, 24.11

8.00  Za zmarłych z rodziny BURZYŃSKICH

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Kunegundę, Jana, Władysława KRAJEWSKICH oraz rodziców ZIMNICKICH

 

Sobota, 25.11

8.00  Za + Stanisława-Janusza JANKOWSKIEGO – od sąsiadów z Jaracza 16A

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Barbarę w 2. rocz. śm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 12.11.2017

8.00  Za + Tadeusza SZWARACKIEGO w 6. rocz. śm.

10.00  Za + Michała Władysława SITNIK w 4. rocz. śm. oraz rodziców Katarzynę i Dymitra SITNIK oraz Bazylego LASKA

10.00  W intencji parafian

11.30  Za + Teresę HORNICH w 21. rocz. śm. i Jadwigę RUSIECKĄ w 30. rocz. śm.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Poniedziałek, 13.11

8.00

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Renatę KASZLEJEW – w dniu imienin

 

Wtorek, 14.11

8.00

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  O Boże błog. i potrzebne łaski dla wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym i w int. Solenizantów Jadwigi JABŁOŃSKIEJ i Janusza BARAŃSKIEGO

 

Środa, 15.11

8.00  O zdrowie, uwolnienie od nałogów, nawrócenie i opiekę MB Nieust Pomocy dla Magdaleny i Macieja

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Czwartek, 16.11

8.00

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Mariana SZURPICKIEGO – w miesiąc po pogrzebie

 

Piątek, 17.11

8.00

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Wiesława JAROSIŃSKIEGO – w miesiąc po pogrzebie

 

Sobota, 18.11

8.00

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + z Rodzin KWIATKOWSKICH, MICHNOWSKICH, GRYSZKIEWICZÓW, JURKOWSKICH i WILLERÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 05.11.2017

8.00  Za + z rodziny KONARZEWSKICH

10.00  Za + Ministranta Konrada RUDNICKIEGO w 3. rocz. śm.

11.30  O spokój wieczny dla + Anny i Feliksa, Michaliny i Piotra oraz z rodziny KONDRACKICH i SUPRYNOWICZÓW

15.30  W intencji parafian

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Poniedziałek, 6.11

8.00  W intencji Wspólnoty Klasztornej

8.00  Za + Helenę i Aleksandra TRUSZKOWSKICH

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Eugenię KRAWCZYKOWICZ – w miesiąc po pogrzebie

 

Wtorek, 7.11

8.00  Za + Edmunda GUZOWSKIEGO w 3. rocz. śm.

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Stanisława PRUSINOWSKIEGO w 3. rocz. śm.

 

Środa, 8.11

8.00  Za + Jadwigę KAWCZYŃSKĄ w 9. rocz. śm. i Stanisławę PIŁKOWSKĄ w 9. rocz. śm.

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Czwartek, 9.11

8.00  Za + Helenę BERNACKĄ – w miesiąc po pogrzebie

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Edwarda MICKIEWICZ w 35. rocz. śm., Kazimierę MICKIEWICZ i zmarłych z obojga stron

 

Piątek, 10.11

8.00  Przez Niepokalane Serce Maryi za dusze w czyśćcu cierpiące

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Janinę MATUSIAK – w miesiąc po pogrzebie

 

Sobota, 11.11

8.00  Za + Krystynę KOŃPA w 8. rocz. śm. oraz Sabinę i Władysława MAJEWSKICH

18.00  W intencji Weroniki – z okazji urodzin

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

 

 

 

 

 

 

 

Niedziela, 29.10.2017

8.00  Za + Edgara    greg. 29/30

10.00  Za + Józefa LACHOWICZA w 2. rocz. śm., rodziców: Adama i Mariannę oraz brata

11.30  Za + Aleksandra SOCHAJ w 17. rocz. śm.

18.00  W intencji parafian

 

Poniedziałek, 30.10

8.00  Za + Edgara    greg. 30/30

18.00  O zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla Renaty, Krystiana i Sylwii

18.00  Za + Juliana

 

Wtorek, 31.10

8.00  Za + Mieczysława BRZEZIŃSKIEGO w 13. rocz. śm., Alicję i Henryka LISZEWSKICH

18.00  Za + Jana

 

Środa, 1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00  Za + Janinę MATUSIAK – od siostry Krystyny z mężem

10.00  W intencji parafian

18.00 Wspólnotowa za wstawiennictwem MB Nieust. Pomocy

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Czwartek, 2.11

8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zmarłych z FZŚ

18.00  Za Ojca Świętego i za wszystkich powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i do FZŚ

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Piątek, 3.11

8.00  Za + Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu i zmarłych z FZŚ

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

 

Sobota, 4.11

8.00  Za + Rodziców

10.30  O Boże błog. dla wspólnoty Żywego Różańca i za wszystkich zmarłych z tej wspólnoty

18.00  Za zmarłych poleconych w wypominkach

18.00  Za + Hannę GAŁKOWSKĄ – w miesiąc po śmierci